Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Húszas évei elején járó...

Húszas évei elején járó lányoknak mennyire fontosak az anyagiak?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak van már saját lakása akkor ő előnyben van azokhoz képest akinek nincs? Illetve ha már kapcsolatban vagy ezzel a fiúval nehezebben engeded el, mert nehéz lesz hasonló anyagi helyzetű fiút találni?
2022. máj. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van lakásod ha csúnya vagy, szar a személyiséged..
2022. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Csak a saját tapasztalataim: csóró, de relatíve helyes pasas vagyok. Hamarabb fognak összejönni egy olyannal, akinek már háza és kocsija van. Nem nagyon lehet náluk labdába rúgni. Az idősebb nőknél kell próbálkozni, ők már megbecsülnek, mert csalódtak már eleget.
2022. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

20as évek elején még szerelem, külső, belső.

Az a lány aki 30-35 évesen egyedül marad, ő majd fog értékelni a belsődet is.

2022. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem pénzem se sok, még kocsim is csak nemrég lett, az is egy 24 éves lepattant szar, pedig 27 vagyok, házról álmodni se merek, de valahogy sosem volt gondom a nőkkel. Eddig is volt, most is van, ezután is lesz remélhetőleg. A humor fontosabb, mint bármi én ezt tapasztaltam. Ha csórók is vagyunk, legalább érezzük jól magunkat. 😅
2022. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nőknek a külső mellett az anyagi helyzet a legfontosabb szempont minden korosztályban.
2022. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre bármilyen válasz helyes lehet. (Igen/Nem) A csajok egyéni filozófiája dönti el...

Amúgy attól, hogy van egy házad, autót és még jól is keresel, nem garantálja a sikert a csajok szemszögéből.

- Kezdjük ott, hogy nincs a fejed fölé kiírva, hogy mid van (mint egy videójátékban), így csak akkor fogják tudni, ha elmondod nekik.

- Állj! Ne magadtól mondd el, mert az fura, és egyből arra fog gondolni a csaj, hogy: Oké, de kit érdekel?! Tanácsos csak olyannak említeni, aki meg is kérdezi.

- Igen ám, de a csajok nem fognak csak úgy maguktól odamenni hozzád "érdeklődni". (Tisztelet a kivételnek!) Először azt kell elérned, hogy külsőleg vonzónak találjanak, amihez először a "belsődet" kell rendbe raknod.

Szóval, az optimális sorrend és gondolkodásmód a következő:

Legyen egy olyan munkád, amit szeretsz, és nem halsz éhen, hogy tudj félretenni.

Vegyél házat és autót, hogy ne érezd magad kiszolgáltatottnak.

Legyen meg egy napirended, hogy mindent el tudj intézni, és legyen szabadidőd, amit hasznosan el tudsz tölteni, pl. olvass!

Fontos, hogy legyen sikerélményed. Ha semmihez nincs tehetséged, akkor olyan dologban fejleszd magad, amihez nem is kell.

Amikor már úgy érzed, hogy mindened megvan, már unod magad és nincs veszítenivalód, akkor kezdj el érdeklődni a csajok irányába!

Sok sikert!!! :,D

2022. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem számít, mert van saját lakásom és karrier tervem. Hosszú távon valakinek az intelligenciája és ambíciója számít anyagi szempontból, nem az hogy mibe született. (Márpedig ha valakinek ilyen korban lakása/kocsija van azt valszeg nem ő kereste meg, én is örökségből kaptam) Rövidtávon nyilván a külső meg hogy elviselhető legyen.

Most hosszú távú kapcsolatom van és a tervek szerint lesz is meg egy “jó ideig”, szóval ez a kérdés nekem annyira nem releváns. (A srác amúgy csóró, de rohadt helyes, és vicces és yadda yadda)

19/L

2022. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!