Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miféle fóbia lehet?

Ez miféle fóbia lehet?

Figyelt kérdés

Ha egy nagy zárt teremben szorongok mint a fene, és pánikrohamom lesz?

Gondoltam agora fóbiára de az ugye a nyílt tereken is jelentkezik, nekem viszont ott semmi problémelémám. Az olyan helyeken mint a moziterem vagy szinház, nagyobb előadó termek viszont szinte mindig jelentkezik ez. Gyerek koromban is volt, erre emlékszem de ritkán. Most szinte mimden alkalommal ha ilyen helyre megyek...


2022. máj. 23. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem klausztrofóbia, én úgy gondolom, nem feltétlenül kisebb helyeket foglal csak magában, a lényeg a bezártságtól való félelem. De javítson ki valami szakértőbb, ha tévednék.
2022. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Klausztrófobia?
2022. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos van valami kulon neve, ahogy millio fobia van. De vegul is nem egy szo a lenyeg, amit senki nem ert. Amugy eleg ertheto fobia, ha mar valaki szorongobb. Nekem a lepcsos eloadotermektol volt. Azert nincs mar, mert mas okokbol antidepresszanst szedek.
2022. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy Klausztrofóbia, mert szűk helyeken igazából nincs problémám.

De igen a kérdés inkább a kezelése lenne. Néhány napja színházban randiztam egy lánnyal de az előadás felénél ki kellett jönnöm mert nem bírtam tovább...

2022. máj. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!