Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami oka ami pezsgést...

Van valami oka ami pezsgést visz az életedbe? Unok gyakorlatilag mindent csak drogozok.

Figyelt kérdés

Régen is voltak drog problémáim nem is kevés és elég kemények. De legalább mindig jártam ide-oda, sok barátom volt, csomót csajoztam, sokszor szerelmes voltam...suliztam-dolgoztam, tehát egyébként egy teljesen normális életet éltem ez mellett. Aztán mostanában elegem van mindenből szakítottam a csajommal és azóta teljesen meguntam mindent (a lány nem hiányzik tehát nem az ő az oka).


Hanem egyszerűen csak létezek totál semmit nem érzek, nincs is hangulatom, éppen ezért szoktam betépni hogy érezzek valamit...konkrétan már lehet csak azért csinálom mert érzés kell, valami kell, tök mindegy mit érzek csak valamit érezzek...értitek? Egyszerűen nincs értelme amit csinálok és totál kivagyok égve :/ egyáltalán céljaim sincsenek de semmi, bármit elkezdek megunom, tehernek érzem csak, semmiben nem találom a helyemet.


Elegem van...járok orvoshoz is, de igazán ezeken nem tud segíteni, nem is az zavar hogy drogozok, unok mindent, az egész életet. Öngyilkos nem tudnék lenni meg amúgy sem akarok meghalni.


csak azért kérdezem ezt mert jó lenne pár tipp hogy más miben találja meg magát. 29f


2022. máj. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én is nyomom tesó
2022. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tudok tanácsolni amik nekem is segítettek. Az egyik, hogy próbálj meg dopamin megvonást végezni. Tehát ha semmit, tényleg semmit nem csinálok 1-2 órán keresztül, csak ülök a balkonon és bámulok ki a fejemből, így a végére annyira unatkozom, már bármi lefoglal. Ha rákeresel googleben több módszer is van ilyen céllal.


A másik, hogy tűzz ki magad elé apró célokat. Hogy minden reggel megcsinálod az ágyat vagy hogy minden nap kitakaritod az egyik szobát, vagy simán csak annyit, hogy minden nap a másik kezeddel mosok fogat mint amivel szoktál. Így megmarad a berögződés, hogy képes vagy arra amit szeretnél

2022. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

David, te vagy az?



Egyébként magadnak kell célt találni...

2022. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan álltam 30 évesen, viszont aztán begyorsultak a dolgok, és 40-re heroin függő lettem. Bár más porokat is lövök, de már többször újra kellett éleszteni. Most úgy állok talán ha 5 évem még van vissza, mert erről leszoknom már esélytelen. Csak gondoltam leírom a történetem. Amíg csak szívsz nincs nagy baj, de hamar elviheti az embert ez az egész ha olyan környezetbe csapódik...
2022. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!