Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Foreverese...

Mi a véleményetek a Foreveresekről vagy általában az mlm-sekről?

Figyelt kérdés

Szembe jött most velem egy videó, ahol egy foreveres egy gyermek gyászhírét röhögő fejjel reagálta a facebookon. Amikor az anyuka ráírt, hogy ezt most miért tette, küldött neki az mlm-s egy képet amin az anyuka egy negatív kommentet írt és a kép után azt írta, hogy "Látod, dolgozik a karma😍"


Mi a véleményetek erről? Én teljesen lesokkoltam.



2022. máj. 24. 22:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Nem ezekről van most szó, de nem baj.
2022. máj. 24. 22:08
 2/65 anonim ***** válasza:
84%

Az 1esnek gőze nincs a témáról...😂😂😂


Mlm mimnt magyar vállslat? 😂😂😂



Átverés az egesz mlm, teljesen átlagos termekek csillagászati árakon. Parasztakítással körítve...

2022. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
93%

Tukmálják a terméket, milyen jó, vegyem meg. De hát nekem nem kell. Akkor sem, ha jó. Mert nem kell. Nem értik. Ha azt akarja, hogy használjam, akkor adjon mintát és ha tetszik, majd veszek. De miért fektessek olyanba pénzt, ami nem kell és nem is érdekel.

Másik meg az üzlet. Elkezdi, hogy de jó lesz nekem, ha beszállok, amikor nem akarok. Mert most másnak dolgozok, nem magamnak. De hogy ő ezzel kel és fekszik, találkozókra jár, az megéri. Meg a túlárazott termék. Hogy érné már meg. Komolyan, biztos van ebben ráció, de én nem akarok napi 24 órában ezzel foglalkozni meg talpalni meg hívogatni embereket.

2022. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
88%
Valami full más világban élnek, kb. mint egy szekta. Van pénz ott 1000-el, érdekesek.
2022. máj. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
84%

Nem hallottam erről, amit írtál, de nagyon beteg.

Az MLM-ekben 100-ból kb. 2-3 jár jól valóban, a többinek átmossák az agyát és mire rájön, hogy anyagilag nem éri meg, már a kapcsolatait is szétcseszte.

2022. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
0%
Csak annak nem éri meg aki nem fektet bele elég a munkát de annak máshol se fogja megérni...
2022. jún. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
89%

Köszönjük, Emese! :-D


Megérkezett a hittérítő a kérdés alá... :)

Csak az a bja, hogy ezt a bullshitet már ezerszer hallottuk.

2022. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

6-os, akkor a sztorira is reagálj légyszives :)

A kommented alapján te is mlm-esnek tűnsz, szóval mit szólsz, hogy ezt csinálják a kollégáid?

Nevemet nem adnám ehhez a céghez az biztos.

2022. jún. 6. 12:26
 9/65 anonim ***** válasza:
48%

Azt kell elfelejteni végre hogy munka nélkül lesz pénz. Amíg ez nem megy nektek addig nem igen van miről beszélni.


És ez az emelemtől függetlenül mindenhol így van ahogyan az is hogy gyász hírhez időnként mosolyt tesznek. Az hogy ezt most épp egy mlm-es tette az csak egy dolog...


Ha megpróbálsz kívül emelkedni ebből az egészből és úgy szemléled a facebookot akkor látod hogy rengeteg helyen van mosoly ilyen gyászhírek között és közük nincs az mlmhez se a Foreveresthez. Ez a reakcióm a kérdéshez.

2022. jún. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:

9: ha MINDENKI dolgozna, ahogy te elképzeled, akkor se működne a rendszer. A nagy számok törvénye alapján.


Nincs, nem létezne annyi ember, akit be lehetne szervezni....

2022. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!