Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Foreverese...

Mi a véleményetek a Foreveresekről vagy általában az mlm-sekről?

Figyelt kérdés

Szembe jött most velem egy videó, ahol egy foreveres egy gyermek gyászhírét röhögő fejjel reagálta a facebookon. Amikor az anyuka ráírt, hogy ezt most miért tette, küldött neki az mlm-s egy képet amin az anyuka egy negatív kommentet írt és a kép után azt írta, hogy "Látod, dolgozik a karma😍"


Mi a véleményetek erről? Én teljesen lesokkoltam.



2022. máj. 24. 22:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:

De külön kell választani, mert akkora baromságokat beszélsz, hogy az hihetetlen. Ha már valaki nyomatja a tiktokon a hülyeségét, meg hogy hónapok óta használja az adott terméket, aztán visszanézem a régebbi videóit és semmi változás nincs, talán még dagadtabb is, na az érdekes.


Melyik mlm-es cégnél vagy? Hol alkalmaznak ekkora barmot mint te vagy?

2022. jún. 8. 09:16
 42/65 anonim ***** válasza:
100%

41: ide érződik az izzadság szaga, hogy mennyire próbálja polírozni az MLM renoméját... :-D :-D


Tán már a fékcsíkok is megjelentek az gatyán.. .:-D

2022. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a barom? Talán én találom ki hogy ha az egyik ember kövér a másik nem akkor az egyik termek nem mukodik?


Teljesen mindegy ki mit nyomat a tiktokon, eleve van mlm-es aki nem is nyomatja mégis veszik. Vagy szerinted a gyártó azért gyártja mert nem veszik? A vevők többsége valószínűleg meg se tudja hogy az akiről te beszélsz nyomatja és nem fogy mert nem tőle veszi. Ezért magyarázom hogy mindegy hogy az akiről te beszélsz mit nyomat, ígyis úgyis veszik.


És még én vagyok barom...


Ráadásul az mlmesek nem is alkalmazásban vannak hanem egyéni vállalkozók, alapvető dolgokat nem tudsz a témával kapcsolatban még abban se vagyok biztos hogy ez akiről írsz hogy nyomatja és nem fogy egyáltalán létezik. Lehet ezt is te találtad ki mint azt hogy mlmben alkalmaznak mlmest...


Az nem polírozás hogy rámutatok hogy egyszerűen hülyeségeket irtok mert olyasmiről irtok amiben tájékozatlanok vagytok.

2022. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%

Na megjött a szokásos n+1. "adu-ász" is.

Hogy az MLM-esek független vállalkozók...


Tehát elhatárolódik tőlük a termékeket forgalmazó cég is.

Nem is csodálom, ahogy egyik-másik ügynök viselkedik, én is elhatárolódnék.. :)))))

2022. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
Azért nem alkalmaznak az mlm-es cégek mlmeseket mert sokan csak belépnek a rendszerbe s nem dolgoznak. És nem hülyék ezek a cégek hogy a semmiért fizessenek minimálbért...
2022. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
0%

" Tehát elhatárolódik tőlük a termékeket forgalmazó cég is. ".


Nemcsak elhatárolódik, ki is zárja azokat akik megszegik a szabályzatot. Persze nem azért mert kijavítják az altalatok kitalált hazugságokat. Van aki ezektől hatarolodna el, főleg ha még igazolja is valaki hogy hazudik...

Csak hát a tények makacs dolgok...

2022. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

[link]


Így teszik tönkre az MLM-ek a női barátságokat

2022. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

Az érdek barátságokat. Vagy valami egyéb problémával terhelt barátságokat. Mert ezt lehet úgy is csinálni hogy elmondja ő meg azt válaszolja hogy köszi nem érdekel és annyi és utána ugyanúgy barátok maradnak. Két egészséges lelkületű emberrel képes erre.

Hogy van aki nem, arról nem az MLM tehet. Engem pl. a haverom kamionozni hív néha én nem megyek de ebből semmi probléma nincs. Ha viszont ő neheztelne rám emiatt akkor se az MLM tehetne róla főleg hogy nincs is köze hozzá de a kamion és a kamionozasi szakma se tehetne róla csakis ő...

2022. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
2022. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Elfogytak a hazugságok, érvek nem is voltak, ennyi.
2022. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!