Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek a kicsinyes...

Ha valakinek a kicsinyes porblémájával nem tudok azonosulni, hanem észérvekkel jövök, a probléma megoldására, akkor nem vagyok se együttérző,se empatikus?

Figyelt kérdés

Annyiszor megkaptam már. De van az úgy,hogy már nem akarsz azonosulni banális problémákkal. Ha nagy gond lenne,és belátnám én is, akkor tudnék érzelmi támogatást adni az adott illetőnek, de nem kell mindenki minden bajával együttérezni,nem?



Mit gondolsz?



2022. máj. 26. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más ami "nagy problémát " jelent

Ami neked hülyeség és semmiség az másnak simán lehet lelkileg rossz vagy megterhelő stb

Nem vagyunk egyformák

Ha látszik hogy valakinek egy adott probléma tényleg nehéz , szerintem egyszerűbb együttérzést tanúsítani, es ugy segíteni, mint belerúgni kb még 1et azzal hogy azt érezteted hogy ez nem is probléma, vagy kb hülyének nézed, hogy egy adott dolgon mennyire kivan bukva stb

2022. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mit tekintünk "kicsinyes problémának". Ha valaki azon sipákol hogy kiöntötte a sörét az valóban olyan dolog amivel nem kell törődni. Viszont sok embernek (nőknek többségében) az is semmiség hogy egy férfi 25-30 évesen is magányos és emiatt depressziós, ők meg még rúgnak is egyet az ilyenbe általában.
2022. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem tudok a problémájával azonosulni, annak nem kezdek el semmit magyarázni, hanem vállat vonnék és a magam dolgával foglalkoznék.
2022. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kettes majd szanalombol alafekszek egy hülyegyereknek....
2022. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!