Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Nektek miért jóval...

Nők! Nektek miért jóval empatikus ha egy pasi állatszerető?

Figyelt kérdés
Eskü érdekel

#Állat,állatszeretet,empatikus,empátia,nő
2021. máj. 6. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Tartok háziállatokat, akik hozzám tartoznak, nyilván jobb, ha a férfi ezt elfogadja gond nélkül, mert senki kedvéért nem változtatok ezen.
2021. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem teljesen értem a kérdést, az empátia lényege, hogy átérzed más élőlények helyzetét, nyilván aki képes erre állatokkal is, az empatikusabb annál, aki nem képes erre.
2021. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Hitler is szerette az állatokat. Sőt, vega is volt.
2021. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt imádom az állatokat, nálam alapelvárás hogy olyan pasim legyen aki ugyanígy imádja őket, másrészt ugyanolyan állatot látni pasival, mint gyereket. Elolvadunk tőle. Mert a férfi erős. Így szocializálódunk, ezek a régi társadalmi berögződések. Már oviban is minden mese lényege hogy a férfi erős és kemény, a nő meg érzékeny. Ha egy férfit egy ilyen kis cukisággal látunk, (ha láthatólag jól bánik vele) akkor látjuk az érzékeny, törődő oldalát, és ez nagyon megható.

Nemtől függetlenül: aki szeretettel és empátiával tud fordulni mások felé, a gyengébbek felé, az csakis jó ember lehet.

2021. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha állatbarát vagyok, akkor állatbarát párt választok, mert ebben is - mint sok minden másban is - fontos, hogy hasonlóan érezzünk, gondolkodjunk.

Nehéz annak, aki szereti az állatokat egy olyannal aki nem, mert 0-24-ben lesznek az ellentétek. Akár azon, hogy a kutya/macska bent lehet e, vagy mennyibe kerül a minőségi étkeztetésük, esetleg ne adj'Isten, az állatorvos,...de sorolhatnám a végtelenségig a példákat.

Ha egy ilyen pár együtt akar élni, az egyiknek kompromisszumot kell kötnie és az boldogtalansághoz vezet.

2021. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Számomra nem empatikus jóval, ha egy pasi állatszerető.


Remélem, megfelelően tudtam használni az általad alkotott nyelvet a válaszomban, hogy meg tudd érteni amit írtam :)

2021. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a szó amit keresel a "szimpatikusabb"!...az empatikus teljesen mást jelent, mint amit kérdezni akartál.


Nos, nekem azért SZIMPATIKUSABB egy állatbarát (mindegy, hogy nő vagy férfi) minden emberi kapcsolatomban, mert aki EMPÁTIÁVAL tud fordulni egy neki kiszolgáltatott lény felé és idejéből, pénztárcájából arra áldoz, hogy annak jó legyen, az az élet egyéb területén sem fog jó eséllyel csalódást okozni, akár az emberi kapcsolataiban sem.

2021. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanilag képtelen vagyok összerakni ezt a mondatot, amit kiírtál a kérdésben :D


De a lényeg, igen, amit fentebb leírták, nagyon szexi és férfias, mikor egy pasi törődik egy nála gyengébb élőlénnyel, legyen az gyerek, állat, stb.


Nálam egy állatutáló férfi a kizárt kategória. Hozzáteszem, én sem vagyok az a nőci, aki puszilgatja meg nyalogatja az állatait, meg instára posztolja a képeiket 0-24. Igaz, szerintem az állatszeretet nem is ezt jelenti.

2021. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ne gyertek már minden állatos kérdésnél Hitlerrel, aki bebizonyosodott a múltbéli tettei alapján, hogy elmebeteg volt.

Egy elmebetegnek is lehetnek pozitív tulajdonságai, de összességében nem az őrültek az etalonok a normális életben!

2021. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért elég kemény összekeverni az empátiát a szimpátiával.. Örülj neki, ha az állatszeretetedért szeretnek, ha már az eszedért nem tudnak.
2021. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!