Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek nagyképűnek...

Miért hisznek nagyképűnek amiért magázódom idegenekkel?

Figyelt kérdés

Jómagam egy gyakorlatilag senki vagyok. Semmit se értem el az életben, semmit se tudok felmutatni. Ezért úgy vagyok, hogy bárhova bemegyek, ott magázódok. Hiába fiatalabb pl az eladó, úgy vagyok vele, hogy megtisztelem azzal, hogy nem tegezem le. Ezt sokan úgy értelmezik, hogy én nagyképű vagyok és különbnek hiszem magam. Pedig pont, hogy kevesebbnek tartom magamat mindenkinél!

Hogyan ne tűnjek ilyennek? Pedig nagyon meghúzom magamat, mindenhol lehajtott fejjel járok, sose teszem az agyamat!


2022. máj. 27. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Csak viselkedj normálisan....
2022. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ettől még te is ugyanolyan ember vagy. nyugodtan tegeződj, ha téged tegeznek
2022. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is mindig magazok mindenkit. Nehezen jon a szamra a tegezodes. Van egy kozepkoru kutyas a kornyeken, nagyon jofej, de eleinte sokaig magaztam azutan is, hogy mondta, nyugodtan tegezodjek. Pletykasok a kutyasok, tudom, hogy foleg a korombeliek furcsaljak ezt, de egyikuk sem nagykepusegnek mondta, csak szimplan furcsanak. Nekem a szia koszones max a kisgyerekeknel, 12 evesnek is siman ugy koszonok a hazbol, hogy jo napot. A felnotteket mindig is magazni kellett, altalanosban, szakkozepben aztan gimi reszen, de a nevelesem is erosen tartalmazta, hogy adjam meg a masiknak a tiszteletet, koszonjek a masiknak... ami ugye soook even at nem szia, hanem jo napot (kivanok). Ez belem rogzult. No meg, nekem a tegezodes bizalmasabb erzesu. Hasonloan, mint amikor az emberek inkabb koszonnek helloval, mert sziazni a kozelebbi emberekkel szoktak.


Egyebkent jarj emelt fovel, akarmekkora senkinek gondolod magad. Ha felemelt fejjel es nyitott szemmel jarnal, latbad, hogy nincs ugy, ahogy te gondolod. Minden embernel van rosszabb, nem feletlen az er tobbet, aki tobbet ert el az elet bizonyos reszen. Tokeletes elet pedig nincs, maximum hosszan tarto bekes idoszak.


20/l

2022. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondta neked az eladó vagy akárki idegen, hogy nagyképű vagy? Nem. Akkor?
2022. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt te gondolod magadról vagy konkrétan mondták valakik? Mert szerintem az első. És ha így van, akkor valószínűleg nagyképűnek is akarsz tűnni... Akarom mondani, akar tűnni.
2022. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondták a hátam mögött már egymásnak. Ha valaki tegez, azt én is tegezem. De ha bemegyek egy boltba és 18 éves az eladó, jó napot kívánokkal köszönök. Vagy ha odamegyek segítséget kérni, akkor azt mondom, elnézést, tudna nekem segíteni? Ha ö átvált tegezésre, én is. De magamtól nem tegezek le senkit, mert az olyan nagyzolós lenne, mintha több lennék és lenézném az illetöt. Közben meg mondjuk örülhetnék ha olyan helyen dolgozhatnék mint ö vagy annyit elértem volna.


Dehogy akarok annak tünni! Lehajtott fejjel megyek, semmi nagyképü dolgot nem teszek.

2022. máj. 28. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondták a hátad mögött. Hallottad? Elég közel lehettek a hátadhoz. Ahogy viselkedsz, az teljesen normális, semmi extra nincs benne. És nem tudom, miből gondolod, hogy egy bolti eladó valami óriási karrier. Mért, te mi vagy?
2022. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!