Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korodban gondolkodtá...

Hány éves korodban gondolkodtál el azon, hogy valójában életednek semmi értelme nincsen?

Figyelt kérdés
Fiatalon azon reménykedtem 30 év felett szuper jó életem lesz. Sajnos 30 éves kor felett nem jött össze szuper jó élet, amiről álmodoztam. 33 évesen kezdtem igazán el gondolkodni azon valójában minek élek. Mert vissza gondolva életemre, az életem nagy semmiről szól, csak úgy élek nagy semminek. Így meg minek éljek tovább.

2022. máj. 29. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen agyalok mindig, és ezért kell célokat találni, amiért küzdesz.
2022. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Alapból nincs értelme, ezt mindig is tudtam, már 10 évesen is. Én magam adok értelmet neki, azt csinálom, amit szeretek, kizárom a sok baromságot, amiknek az átlag ember ki van téve és ennyi. Csak magammal foglalkozok köbö.
2022. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Én is ezen gondolkodom 31 évesen, felesleges élni. A céloknak sincs semmi értelme, mert meghalsz és itt hagysz mindent...gyűjtögeted az élményeket, emlékeket, mire mész vele? Viszed majd a sírodba, semmi értelme nem lesz, ott nem tudsz emlékezni és amúgy is meghalsz egyszer, teljesen mindegy, hogy milyen intenzitással éled az életed. Az pedig kinek számít, hogy a halálod után, majd megmondja a sok okos, hogy ez a figura, tényleg milyen sokat élt-senkinek nem számít. Egyszerűen nincs értelme.
2022. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
83%
Valamikor felsős koromban általánosban. Mindenki jött a nagy életcél dumákkal, meg mindenki hú de különleges akart lenni körülöttem én meg csak azt éreztem, hogy egyszer úgyis mindenki meghal és az emberek többségére senki nem fog emlékezni egy idő után. Azóta is az az életfilozófiám, hogy valójában mindannyian jelentéktelenek vagyunk egy szűk kört leszámítva, ami kinek a családja, kinek a munkahelye stb. de ezt nem tartom rossznak, sőt. Szerintem sokkal jobb egy magasztos nagy cél kergetése helyett a lehető legjobbá tenni a saját életünket addig amíg az tart, hiszen ez az egy van belőle és amúgy sem mi kértük, hogy megszülessünk.
2022. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nincs semmi értelme, de ez nem azt jelenti hogy depresszió van. Ne köss hozzá semmilyen érzelmet.


Legyél tudatos, vizsgáld meg a világot, a halált.

Csinálj azt amit akarsz az életbe

2022. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Senior Séf ***** válasza:
95%
Kamasz-, vagy fiatal felnőttkorban mindenki legalább egyszer elgondolkodik ezen.
2022. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Tizenhat...
2022. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16 éves koromtól bőven 21 éves koromig szinte mindennap. Aztán jobb lett, néha még eszembe jut.
2022. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Idén. 26F
2022. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen 8-9.
2022. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!