Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorúnak tűnik mégis pozitív...

Szomorúnak tűnik mégis pozitívan gondolkodik, de mi értelme?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,nem rég hagyta el a barátnője is.Kicsit szomorú,ennek ellenére azt mondja imád élni,mert ha élet szánt neki párt úgy is lesz,addig meg kipróbál új dolgokat,vesz egy régi használt prémium autót stb.Amikor megkérdeztem minek,annyit mondott hogy imád élni és túl rövid az élet hogy bánkódjon egy lány miatt.A munkája is elég stresszes,de van a barátom egy kis sz..rok rá stílusa és lehet ezért bírja jól.
2018. aug. 15. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van, nem kell végiggörcsölni egy életet, lehet így is hozzáállni a dolgokhoz. Viszont nem értem, mi pontosan a kérdésed ezzel kapcsolatban?
2018. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a környezetemben mindenki ennek ellentétesen gondolkodik.
2018. aug. 15. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, hiszen a legtöbb ember nem ilyen. Viszont azt is lefogadom, hogy a környezeted jóval boldogtalanabb is a haverodnál. Én abszolút egyetértek vele, mert én is így állok az élethez, nincs az a rossz dolog, ami romba tudna dönteni, hiszen nem csak egyetlen dologból merítem a boldogságom. Persze, ha szomorú dolog történik, akkor szomorú leszek valamilyen szinten, de nem élem meg tragédiának vagy a világ végének, mert tudom, hogy felállok belőle és azt is tudom, hogy van ezer másik dolog, ami addig is örömet tud okozni. Ehhez nem is nagyon kell más, mint magas önismeret, stabil önkép, önbizalom és egy adag rugalmasság.
2018. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!