Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van olyan nyomoronc,...

Más is van olyan nyomoronc, hogy elcseszi a dolgokat azzal, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
A srác még nézett is engem, amikor ránéztem el se nézett. Erre mit csinálok? Elnézek és nem is nézek rá többet. Annyira haragszom magamra!

2022. máj. 29. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, alakul még.

Ha kölcsönös majd keresi a társaságodat, ilyenért ne hibáztasd magad...ennyi félénkség még belefér bőven.

2022. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg magadnak, van még esélyed, ezzel nem vesztetted még el a lehetőséget, tanulnod kell belőle. Légy bátrabb, sikerülni fog. Gondold végig: miért cselekedtél akkor így? Hogyan fogsz cselekedni legközelebb?
2022. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz több, mert egy ismeretlen fiú volt, aki nagyon tetszett és valószínűleg sose látom többet. Lehet szegényt meg is sértettem ezzel?:(
2022. máj. 29. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Kisregényt tudnék írni erről, megtaláltam életem szerelmét (volt osztálytársnőm akibe most szerettem bele igazán), ő nyitott felém a kedvességével, kaptam tőle egy felejthetetlen élményt, én meg cserébe a lehető legrosszabbul kezeltem a helyzetet, majd még nem kevesebb mint három alkalommal rontottam rajta, úgyhogy most ott tartunk hogy jó eséllyel végleg meggyűlölt és örökké levegőnek néz nem csak ő, de még egy másik közös osztálytársunk is akit sikeresen bevontam a dologba ha még amúgy nem kevertem volna elég nagy kakit addig is.

Azóta azon gondolkozom hogy talán megdögleni lenne a legjobb. Ekkora lúzer a világon nincs mint én, tönkretettem a kapcsolatom az egyetlen lánnyal akit szívből szerettem valaha, nyilván nem szándékosan, de ilyen marha csak én lehetek. Neked még lehet esélyed, nekem már semmi. Az életem romba dőlt, azóta a depresszió, a kilátástalanság és a gyász uralja az életem.

2022. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen🙋‍♂️
2022. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor odjaön kedvesen egy nő "Szia, még nem ismerjük egymást" erre én "Aha" 🤦‍♂️

Később segít, próbál beszélgetni "Egyébként hogy is hívnak?", válaszoltam és kész.

Mindig ez van, közelednek az emberek, persze van hogy csak baráti alapon, de én, ha épp xar napom van, akkor mindig etaszítom magamtól az embereket. Nem szándékos, csak általában utólag jövök rá, hogy mit is csinálok...😅

2022. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugalom.

Nem vagy nyomoronc, akármi is van, vagy akármilyen hibát is követtél el esetleg.

Különben pedig javaslom, hogy ne kárhoztasd magadat!

Semmivel nem visz előrébb és hátráltatja a gondolataidat többek között azzal, hogy értékes időt fordítasz rá ahelyett, hogy valami máson gondolkodnál, mást csinálnál, esetleg inkább a felmerülő probléma megoldásán gondolkodnál és ezzel elősegítenéd, hogy helyreélljon, amit elrontottál, ha ez valóban így van.

2022. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ha pedig a probléma, ami keletkezett olyan, hogy már nem rajtad múlik, hogy mi lesz e téren, akkor ugyanúgy ne kárhoztasd magad. Ha már megtörtént a szerinted hibás tett, akkor megtörént. És már fölösleges ezen stresszelni. Tanulj az esetből, ha hibásan cselekedtél. Vond le a következtetéseket. És próbáld meg beépíteni a helyes gondolatokat a gondolkodásmódodba. És aztán cselekedj úgy ahogyan jól teszel.

2022. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!