Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesen miért tetszik...

Huszonévesen miért tetszik inkább a régi fajta zene? És nem arra gondolok ami akkor ment amikor felnőttem, hanem jóval régebbiek általában!

Figyelt kérdés

Egyszerűen a gitár, az énekes tökéletes teknikája, a basszusgitáros, a billentyűs, mind mind valami egészen mást hoztak mint a mai "remek" művek. Olyan összhangjuk volt, hogy nem is tudom leírni. Komolyan felnézek ezekre az emberekre és hallom a fülemmel, hogy ezt a mai nagyon híres sztárok nem tudnák megcsinálni, csak ki kell menni egy koncertre és bárki meghallja aki szeret énekelni, netán játszik valamin! Ahol nincs számítógép, bár állítólag még ott is van!


Ez normális 23 évesen?


2022. máj. 12. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a "régi fajta zene"? Esetleg retro pop/rock? Mondj már egy példát pls. Én szeretem a retro rockot meg a mostanit is, mert az a műfaj élő zene. A mosógép zenéhez zenei tudás sem kell. Pl akik évadok óta megnyerik az xfaktort, kottát se tudnak olvasni xD Ez mekkora ciki és tökéletesen tükrözi a színvonalat.
2022. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Basszus, miért ne lenne normális? Vagy mindenki csak azt kéne hallgassa, ami az ő fiatalsága alatt volt népszerű?

Teljesen normális, ahogyan az is, hogy én például még az ókori hangszerekkel játszott zenéket vagy például az indián népzenét is szeretem, ahogyan az is, hogy egy barátnőm például az afrikai törzsek népzenéjéért van oda, de például mai rockot (Halestorm, Skillet, Avenged Sevenfold, stb) is hallgatunk mindketten.

23/L

2022. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a régiek valóban sokkal jobbak.
2022. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Elég szomorú, hogy 23 évesen még ott tartasz, hogy ezt másoktól kell megkérdezned, hogy normális-e, amit TE hallgatsz. 😟
2022. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Én mindenféle zenét hallgatok. A regebbieket azért szeretem, mert kicsit "precizebbek", tegnap találtam egy tök jó albumot a Supertramp -tol: crisis what crisis? Nagyon jó 👌
2022. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Táncdalfelsztivál a 60-as évekből?
2022. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!