Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket ajánlanátok bakancslistá...

Miket ajánlanátok bakancslistára? Nem feltétlenül kell olyan amit a tietekre is felírnátok elég ha olyan amirol úgy gondoljátok érdemes megfontolni kipróbálni. Lehet étel lehet utazás is valami konkrétummal, De tulajdonképpen bármi...

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ejtőernyős ugrás 2500 méterről.

Szex egy thaiföldi fiú-lánnyal.

Megmászni egy 5000 m feletti hegyet.

Beutazni Japánt, legalább 2-3 hónap alatt.

Búvárkodni a Nagy Korallzátonynál.

2022. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy férfi vagy? Én a sajátomról írok, mert az egyszerűbb. Sajnos nekem olyan dolgok is szerepelnek, ami másoknak lehet természetes vagy megvolt már, de sajnos nekem nem.

1.Elutazni Egyiptomba, legalább néhány dolgot megnézni ott és persze van még néhány uticélom, de alapvetően nem sok minden. Nagy luxus álomutazásra nem vágyom, arra sem, hogy a világot bejárjam, arra amúgy is rövid az élet és nem leszek milliárdos hozzá.

2. Résztvenni egyszer egy bortúrán illetve egy borvacsorán.

3. Megírni a regényeimet, történeteimet.

4. Tériszonyom van ugyan, de szeretnék egyszer siklóernyőzni v sárkányrepülőzni.

5. Venni egy tanyát és egy lakókocsit v mobilházat (sajnos ennyire futná, ha az árak így emelkednek és továbbra sem lesz párom) ott kertészkedni, élvezni a természetet.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

2022. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt ajanlanam, hogy ne kelljen mar masnak kitalalnia, mit szeretnel. Ha meg nem is jutottal odaig, hogy tudj rola, talan engedd el ezt a bakancslistasdit
2022. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
3. Szerintem ez csak szimpla kiváncsiság a kérdező részéről. Kb. mindenkinek van ilyen listája. Szerintem csak szeretné tudni, hogy mi az amire esetleg nem gondolt, de érdekes, jó és kipróbálná ő is.
2022. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek a #3-al. Ezt magának kell kitalálnia, nem pedig mástól kell ötleteket gyűjteni. ne azért akarjon ejtőernyős ugrást, mert olvasta a gyk-n.. majd megnéz róla 3 videót yt-on.. közben meg háta közepére se kívánja a repülést és a magasságot
2022. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hármassal ötössel egyszerűen nem kell foglalkozni. Végtelenül ostoba gondolat, hogy csak olyasmi kerülhet fel egy bakancslistára, amit senki se írt még le sehova. Vagy csak azt nem kerülhet fel amit ide írtak le?
2022. máj. 30. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Kék Lagúna Izlandon
2022. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vazul65 ***** válasza:

Harvard architecture for personal computers.

Ja és igen, világbéke.

jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!