Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért unatkozunk?

Miért unatkozunk?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert a Gyakori jutalmazza a teljesen értelmetlen kérdésfeltevéseket is!
2022. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kólauborkával ***** válasza:
94%
Igazából az “unatkozás” szellemi kikapcsolódás és növeli a kreativitást. Én személy szerint nem szoktam unatkozni, annyi dolog van amivel lehet foglalkozni. Amennyiben érdekel forrás is írj és megkeresem, de szerintem több forrást is találsz a neten erről.
2022. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem unatkozom, ha egy órát állok a buszmegállóban, akkor sem, nem szükséges telefonoznom, gondolatban tervezek, rendszerezek dolgokat, elképzelem, hogy az általam látottakat hogyan lehetne lefesteni és hányféle módon lehetne megjeleníteni. Elképzelem, hogy embereknek kik lehetnek a szülei, vagy bármi mást, rengeteg jó és izgalmas gondolatom van. Persze azt tudni kell rólam, hogy imádok olvasni és rengeteget olvasok, lehet , hogy ez is közrejátszik abban, hogy nagy fantáziával rendelkezem.
2022. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az unatkozás szellemi éhezés. Azért érzed, hogy ne tespedj be, hanem legyen késztetésed értelmes tevékenységekre.
2022. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
(már ha magára az érzésre gondolunk, tehát amikor kevés az inger vagy lehetséges tevékenység, és úgy érzed: "unatkozok")
2022. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EagleHUN ***** válasza:
100%

Akkor unatkozol ha olyasmit kell csinálnod ami nem köt le vagy nem érdekel és nem tesz boldoggá.

Ez az "unatkozás" sarkall téged ennek megváltoztatására.

Végeredményben egy visszacsatolás ami a számodra pozitív irányokba szeretne indítani.

2022. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szoktam unatkozni.


Ha 1 órát kell állni a megállóban, akkor azért szeretek az interneten olvasgatni olyan témákban, amik engem érdekelnek. Tehát telefonozok, jajjj.


Viszont ha nincs telefon, amúgy akkor sem unatkozom, mert elgondolkozom, elsétálok valamerre.


Otthon sem unatkozom. Túl sok dolog érdekel ahhoz.



Unni, amit csinálok, pl munka, tanulás, takarítás.. Na azt szoktam!

2022. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!