Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Számomra Berki Krisztián egy...

Számomra Berki Krisztián egy szimpatikus ember. Ő egy igazi egyéniség. Az ilyenek miatt nem unatkozunk a hétköznapokban van miről beszélni. Jó persze hülyeséget csinált de mindenki hibázott már. Sőt valaki nagyobbat is. Mit gondoltok? Szeretitek őt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy normális világban az ilyeneknek nem lenne szabad léteznie.
2021. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem tudok róla, de nem is érdekel.

Az olimpikon Berki Krisztián egy szimpatikus ember.

2021. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
#1 Véletlen pontoztalak le, bocsi. :(
2021. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik Berki Krisztián?
2021. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő és a hozzá hasonlók azok, akiket soha senki nem néz és senki nem is tud róluk, mégis akkora a nézettségük, "olvasottságuk", hogy ahhoz képest egy tudományos folyóirat csak röpcédula.

Manapság már nem jön be a "15 éve nincs tévém" sem, mert a weboldalak fele a bulvárhírekkel spammol.

Viszont van egy nagyszerű megoldás (legalábbis Chrome alatt): ElementHider bővítmény. Csak beírod a szót vagy kifejezést, amit szűrni akarsz és az ahhoz tartozó linkeket, találatokat automatikusan elrejti. Még itt a gyakorin is működik, nem jelenik meg a kérdés, amiben szerepel pl a "berki" szó.

Nem tökéletes, hisz gyakori neveket/kifejezéseket nem szabad használni, mert akkor releváns találatokat is eltüntet. De azért ki lehet tapasztalni a dolgot és megtalálni a középutat. Nagy/kisbetűket is meg tud különböztetni. Nekem pl a koronavírusos cikkekből van elegem, így azt szűrtem, azóta egy sem jelenik meg sehol.

2021. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A sportoló Berki vagy a celeb? Mert utóbbi egy büdös nagy tapló.
2021. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kulcsszavaknál ott van a büntetőfék szóval nem a sportolóra gondoltam :D
2021. júl. 16. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem amúgy jófej
2021. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy mérhetetlenül rossz ember. Ha te szimoatizálsz vele, akkor neked is még le kell ezen a bolygón húzni jópár száz évet, ahogy neki is.
2021. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen jófej
2021. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!