Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magam rosszul...

Csak én érzem magam rosszul amikor kiszolgálnak egy étteremben? Ezért nem is járok

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Én is.

Dolgoztam étteremben pincérnőként, hát nem tudom melyik oldalon a kínosabb :/

2022. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Az étterem pont erről szól:

Finom, igényes, (az igényesebb helyeken frissen) elkészített étel.

Lazulás.

A választás lehetősége - számos étel, ital közül.

Felszolgálás, - nem kell senkinek görcsölnie azon, hogy az asztalra kerüljön az ennivaló, csak neki kell látni az elfogyasztásnak.

Beszélgetés, - ha társasággal megy az ember.

Esetleg élő zene hallgatás, - ha van ilyen szolgáltatása az étteremnek.

A nőknek külön áldás, hogy semmilyen előkészületet, utómunkát nem kell végezniük az étkezéssel összefüggésben. (Konyhai előkészítés, tűzhely melletti őrszolgálat, számolatlan mosogatás, koncentrálás az aktuális feladatsor helyes sorrendjére, - mivel az esetek igen túlnyomó hányadában ők nyerik meg ezt a feladatot otthoni környezetben a gyerek felügyeletével és a háztartás vezetésével párhuzamban!)

Pontosan ezt kell megfizetni a kényelmes helyen és a terítéken kívül!

Ezek a lényegesek az éttermek látogatásában! Ezért ünnepélyes alkalom és éli meg számos nő a tisztelet kifejezésének egy formájaként azt, hogy ha elviszi a párja egy étterembe időközönként!

2022. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Én is. Csak kaját rendelni szeretek, amit feszengés nélkül megehetek, nem kell azon feszülnöm, hogy ne időzzek ott túl sokat, ha már nem rendelek semmit, mert akkor elkezdenek sürgető szemekkel nézni, plusz a borravalón se kell agyaljak. A futárnak számomra kevésbé kínos odaadnom a borravalót, és mindig ugyanannyit adok - egy pincérnek fingom nincs hogyan adjam oda és mennyit, hogy ne nézzen hülyének/bunkónak/isten tudja minek...
2022. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A vendéglátás így működik

A pincérnek az a dolga hogy kiszolgáljon és ezért kapja a fizetését ami mondjuk elég kevés

Én is gondolkodtam már ezen igazából és sokszor kellemetlen volt nekem is de a pincér választotta ezt a szakmár illetve állást tehát megpróbálok ilyenkor nem sajnálatot érezni hanem illedelmesen megköszönni a kedves kiszolgálást

2022. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!