Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem rohadt kellemetlen...

Csak nekem rohadt kellemetlen ez a viselkedes koncerteken? Miert csinaljak ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Igen, nem tudok aludni, lepjunk ezen tul🤣

Szoval ma koncerten voltam, es a lanyok az elso sorban, amikor az eloado kozel ment hozzajuk, es asszem leterdelt a szinpad szelere, szo szerint nem is csak hozzaertek, hanem MEGRAGADTAK ot. Es rajuk is szolt kedvesen, hogy azert ezt ne, ovatosan.

Ezt miert kell?:D Komolyan ennyi empatia nincs az emberekben, rajongokban, hogy ha ok allnanak fent ok sem akarnak, hogy full idegenek megragadjak oket meg fogdossak?

Es ezt ugy mondom, hogy az emlitett enekesert en is meg vagyok halva, mint ferfi is nagyon bejon, de ez nagyon gaz volt nekem.


2022. jún. 5. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt én sem értettem soha, nekem is lett volna alkalmam megtapizni egy előadót, dehát basszus én érezném magam rohadt kínosan. Az teljesen oké, hogy nyújtod a kezet, ő meg lepacsiz vagy végigsuhan a kezével, az tök jó, mert ott van úgymond a beleegyezés, mint a szexnél, érted. De az, hogy tömegek tapizzák és fogdossák meg simogatják, eszméletlenül gusztustalan.
2022. jún. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mintha nem is ember lenne, csak valami kiállított hús ott a színpadon amit muszáj megfogni.🤦‍♀️ Komolyan, ha annyira szeretik minimális tiszteletet mutathatnának.

Fordított esetben, ha nő állna a színpadon és egy csomó férfi megfogná a lábát, az ugyanolyan creepy mintha fordítva lenne.

2022. jún. 5. 06:32
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ez tényleg több, mint nevetséges viselkedés. Volt idő, amikor én is énekeltem színpadon - könnyű zene világában, - tudnak érdekesen viszonyulni rajongók. Szerencsére én nem voltam olyan szinten népszerű, hogy szét cincáljanak, de én meg azt nem bírtam, amikor vakuztak a pofámba. Nyilvánvaló, hogy nem sok mindent tudtam tenni annak ellenére sem, hogy igen kellemetlen volt. Volt olyan ember, aki megtehette - és meg is tette, - hogy egyszerűen kirúgta a rajongója kezéből a telefont, amivel a szemébe világított. Nem vált népszerűvé attól, hogy Föld körüli pályára állított egy telefont, - de ő akkor nem bírta tovább cérnával!
2022. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát én megértem. 😅 Egyébként én nagyon videózni és fotózni sem szoktam, max 2-3 kép hogy legyen emlékem de ennyi.

Szerintem az is sz.r lehet, ha a közönségben több vakuzó telefont látsz, mint emberi arcot. Kicsit elveszi a varázsát az élő koncertnek.

2022. jún. 5. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem is feltétlenül szerzőjogi háttere van annak, amikor egy együttes megtiltja a koncertjein a kép, ill. hangrögzítés minden formáját, - persze élhet az a megközelítés is, hogy pénzért juthass hozzá irányított fórumokon a stúdió minőségű felvételekhez vagy a kettő kombinációja.

Én azt a vonalat képviseltem, hogy ha színpadra megyek, tisztességgel megdolgozom a fellépési díjért, ami annyit jelentett esetemben, hogy szó sem lehetett playback-ről, - nem arra kíváncsiak a jegyeket megvásárlók és a helyembe komolyabb távolságokat utazók, hogy mire voltam képes a tatárjáráskor egy légmentes stúdióban, hanem arra, hogy ott, akkor, élőben mit tudok nyájtani, átadni, - és a háttérben táncoló testnevelésszakos lányokra sem volt igényem, - arcátlanságnak tartom, ha azt képességemet, hogy nem vagyok képes magamra irányítani a közönség figyelmét, akkor "feltöltöm valamival" az üres semmit.

Különbözőek voltunk, vagyunk mi, (néhai) előadók is! :D

2022. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Remélik hogy szexel velük imádatuk tárgya.Amúgy ki volt az?
2022. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tippelj 🤣
2022. jún. 5. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Azariah?😂
2022. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Krubi
2022. jún. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!