Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt honnan lehet megtudni,...

Azt honnan lehet megtudni, hogy az emberek mi iránt érdeklődnek (érdeklődési kör szerűen) a leginkább?

Figyelt kérdés

Olyan sok érdeklődési kör van ma már a világon. Honnan lehetne megtudni, hogy egy, vagy akár az összes ember mi iránt érdeklődik a leginkább?

Vannak ilyen felmérések?



2022. jún. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden ember más, ezért elég valószínütlen.

Esetleg olyan lehetséges, hogy egy bizonyos terület iránt hányan érdeklödnek: pl. nyelvek, tánc, növények, természetvédelem - de itt sem megbízható az eredmény, mert nem tudnak mindenkit megkérdezni, illetve nem mindenki sorol fel mindent, ami érdekli, meg van, aki nem akar semmilyen adatot kiadni magáról!

2022. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Felmérést nem tudok, de csak így nagy általánosságban amit én látok, az az, hogy a fériaknál az autók, motrok bütykölgetése, foci, sörözgetés, rotyogtatják a kis bográcsaikban a rostonsültet a kerti partik keretében. Esetleg szeretnek állatokkal foglalkozni.

Ja meg ugye a megismételhetetlen és elmaradhatatlan csodálatos játékok természetesen virtuális térben. Hol más hol is ugye...


Nőknél meg szintén az állatok, vagy esetleg főzés- sütés, körmözés, sminkelgetés, művészkedés, valami animézés gőzöm sincs, hogy mi az, 30 elmúltam bocsánatot kérek...



Meg ugye ott vannak a különböző sportok még.


Bár lehet, hogy egy kicsit felszínes volt a válaszom.

2022. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2es az anime annyit tesz "japán rajzfilm".
2022. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Google Keywords
2022. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

2


Ezek sztereotípiák, a valósághoz semmi közük sincs.

2022. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Google trends
2022. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

"Ezek sztereotípiák, a valósághoz semmi közük sincs."


Ja, azért van ráállva majdnem minden fószer a játékokra a telefonon vagy a gépen, meg azért ücsörög majnem minden nő a körmösnél kétnaponta.

2022. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2# Igazad van én is sok ilyet látok, hallok amiket felsoroltál. Köszi válaszod!


A sportokon én nagyon meglepődtem, mert engem felkértek, hogy dolgozzak egy sportpályán, ahol van fociból 4 pálya (Nagy, 2 kicsi, 1 fedett), kosár, játszótér, és néhány aminek a nevét sem tudom.. de van, és olyan, de olyan sokan jőnnek néha, és olyan természetesen csinálják a dolgot, mintha mindenkinek ez lenne a mindennapi tevékenysége... én kicsit azt hittem, hogy néha néha vannak csak ilyen emberek, de itt minden nap, főleg hétvégén, és meglepő, de a gyerekekből is rengeteg sportol (főleg foci), és nagyon profik is vannak... dúrván meglepődtem ott.

2022. jún. 7. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!