Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig bírnátok ki internet...

Meddig bírnátok ki internet nélkül?

Figyelt kérdés

Mert anno amikor tizenéves voltam, napi 30 percet netezhettünk, és elég volt.

Nektek mire lenne elég napi 30 perc netezés?



máj. 22. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
A betárcsázós korszakban abból a 30 percből 10 a töltési idő volt😂
máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmire
máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Duke81 ***** válasza:
67%
Kb 1 perc alatt tölt le filmet, játékot. 30 perc alatt annyi mindent lehúzok, hogy egy hónapig el lennék offline is!
máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha olyan személyekkel van az ember körülvéve, akikkel boldog és olyan közegben éli az életét, ami stresszmentes, akkor könnyen jól érzi magát internet nélkül is.
máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Az én gyerekkoromban még nem volt. Túléltük. :-) De ráfüggtem én is, már úgy kellett Facebook diétát csinálnom, hogy ne nézzem egész nap fél óránként...
máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Vannak könyveim és barátaim is, akikkel a személyes találka 1000x többet ér. Szóval elfoglalnám magam.
máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha munkához és ügyintézéshez nem kéne, akkor bármeddig. Szórakozás, zene máshogy is megoldható.
máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ. Ha lenne más elfoglaltságom és tudnék a barátaimmal találkozni akkor az sem érdekelne ha egész nap nem használnám. De mivel itthon vagyok munka nélkül és a barátaim sem érnek rá így unalmamban sokat használom. Próbálom nem feleslegesen, azaz inkább tanulásra, munkakeresésre használom.


Ha a filmnézést is ide vesszük, akkor pedig még többet netezem, mivel a netflixhez is kell.

máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Pár nap után már elvonási tüneteim lennének, 1 hét múlva pedig már minden bajom lenne.
máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, mi a korlátozás oka vagy célja. Nyilván nem halnék bele, csak egy csomó hasznos dologtól elesnék, egy részét pedig csak plusz macera (előre letöltés) árán érném el.


Aki napi több órát elver a facebookon, gyakorin stb., ott van értelme a kérdésnek. Ez időnként velem is előfordul, de sajnos az internet lekapcsolása nem segítene, mert a gyakorizás nem az ok, hanem a tünete az amúgy is rossz lelkiállapotomnak. Találnék más lehetőséget az időpazarlásra.

máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!