Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Esőben is ki szoktatok menni...

Esőben is ki szoktatok menni (gyalog)?

Figyelt kérdés
Ha nem valami kötelező dologról van szó (mint pl. munka, iskola, időpontra mész valahova stb.), hanem csak el akartál menni mondjuk boltba, könyvtárba, ebédelni stb., akkor esőben is elmész (gyalog ugyebár)?
2022. jún. 9. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szeretem a vizet és kimegyek mindig
2022. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont most értem haza egy egész délelőttös "túráról".

Okmányirodában voltam, dokinál, fő téren, és még gondoltam mivel 9kor már mindennel végeztem, délig pedig semmi dolgom nincs, megyek még egy kört. Szakadó esőben kirakatokat nézegettem, feladtam egy mixet, bedobtam egy büfés szendót, és sétáltam egy jót.


Az új esernyőmet is ma avattam fel, jó szolgálatot tett eddig. És egyedi. Öröm volt sétálni alatta :D

2022. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Utálok elázni és nem szeretem ha tönkremegy pl. a cipőm.

2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Egy kivétel mondjuk van: ha elég meleg van az eső mellé és olyan helyen vagyok, akkor a strandolás simán belefér. :D

2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 szerintem nem úgy értette, hogy ernyő vagy esőkabát nélkül feltétlen.


Meg amúgy számít a hely, mert pl budapesten ezek nélkül sem nagy gáz, mert csak a megállóig kell elmenni ott már van fedett hely. Meg van hogy közvetlen nem esik a magas ház mellett a tető miatt. Szóval ha nem felhőszakadás, akkor így se vész a vízmennyiség. Esetleg egy random kapucnival meg pláne.

2022. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Esernyővel / esőkabáttal értettem, bár mondjuk így sem feltétlenül ússza meg az ember. Illetve tömegközlekedés nélkül.
2022. jún. 9. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Gondoltam hogy nem úgy értette, de combtól lefele fixen sz@rrá szoktam ázni, ott már nem véd se az esernyő, se az esőkabát. :D

2022. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Több dolgot is betetveztem mára, de szakad az eső, dörög az ég. Ezért kérdeztem. Bár mondjuk ha máshova nem is, boltba muszáj lesz elugranom így is.
2022. jún. 9. 13:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hozzáöltözök az időjáráshoz.
2022. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!