Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a pontos célja vele?Többet...

Mi a pontos célja vele?Többet akar kihozni belőle?

Figyelt kérdés
nap a kiszemeltemmel összefutottam,olyan emberek elött,akik nagyon sokat szövegelnrk és terjesztenek pletykát.Tegnap a kiszemeltem megkérdezte tőlem,hogy minden rendben-e,majd mondta hogy beszélgessünk,váltottunk pár szót és szerencsére senki nem szövegelt akkor,elmeséltem neki,majd mondta hogy várta pedig hogy mikor fognak szövegelni,és kérdeztem hogy velem ezt jó vagy rossz szándékból csinálja-e,és annyit válaszolt rá,hogy hadd ugassanak.Konkrét célja mi volt ezzel,és lát bennem valamit?
2022. jún. 10. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk, mert nem ismerünk se téged, se az illetőt.
2022. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki szövegel és mit, És mit meséltél el neki? Ebből kb. semmit nem lehet így érteni. Szóval nem tudom, hogy ezzel mit akart mondani.
2022. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Konkret cel? Azt nem tudni.

Sztem csak azt akarta kozolni, h leszarja masok velemenyet, es eleg intelligens ahhoz, h onalloan alkosson velemenyt masokrol.

Miert nem probalod meg elhivni valahova beszelgetni? Egy setara mondjuk. A valaszabol, hozzaallasabol mar ugy is tudni fogod, h "lat-e benned vmit".

2022. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!