Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek, ha egy fiú azt...

Szerintetek, ha egy fiú azt mondja egy lánynak, hogy barátkozni akar, akkor az a legtöbb esetben tényleg barátkozás vagy valami mást akar kihozni belőle?

Figyelt kérdés
Mert amúgy alapesetben inkább más fiúkkal haverkodnak, nem hiszem, hogy ey fiú ki akarná beszélni a dolgait, max mondjuk a barátnőjüknek nyílnak meg, vagy a melegek beszélgetnek így (najó ez sztereotípia, nem tudom igaz e a valóságban). Nem jól gondolom?

2020. jún. 10. 15:50
 1/9 anonim válasza:
Hány éves fiúról beszélünk?
2020. jún. 10. 15:51
 2/9 anonim válasza:
Nem jól gondolod. Én fiú vagyok, de lányokkal jobban kijövök, könnyebben tudok velük beszélgetni. Van párom, nem szeretnék másikat/többet, de barátkozni szívesen barátkozok lányokkal (is). Csak ők is nehezen hiszik ezt el, de aki igen azzal tényleg jól kijövök.
2020. jún. 10. 15:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Már több ilyennel találkoztam, mondjuk 18-30 éves. Tudom, hogy ez tág, de gazából, már mondták ezt páran.
2020. jún. 10. 15:58
 4/9 anonim válasza:
"Baratkozni".....;) ha baratkozni akarna, akkor mas srac is jo lenne neki arra.
2020. jún. 10. 16:13
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 nem is terelődik el a téma? Tényleg lehet lány-fiú barátság?
2020. jún. 10. 17:00
 6/9 anonim válasza:
Én hiszek a fiú-lány barátságban. Nekem is van több ellenkező nemű barátom, és egyikünk sem akar többet barátságnál... Nem mellesleg a legtöbb fiúnak közülük van barátnője.
2020. jún. 10. 17:08
 7/9 anonim válasza:
Tényleg lehet. Részemről nem terelődik ilyesmire a téma. Olyan volt, hogy a lány próbálkozott, de elutasítottam. Mint mondtam, van párom és nem szeretnék másikat se helyette, se mellé. Látszólag megértette, de aztán szerintem összebeszélt a legjobb barátommal (aki szintén lány volt), hogy szakítson el minket egymástól, mert egyik pillanatról a másikra nagyon bunkó lett a párommal, de velem nem. Nem jött be, így lett vége két 10 éves barátságnak, de a párommal azóta is együtt vagyunk. Szóval igen, létezik fiú-lány barátság, ha mindkét fél így áll hozzá.
2020. jún. 10. 17:14
 8/9 anonim válasza:

Én nagyon mély érzésű srác vagyok, ám nem vagyok meleg, csak egyszerűen más, mint a többség. Nem vágyok párkapcsolatra, inkább csak egy igazi barátra. De mivel ilyenem nincs, így magányos vagyok.


27f

2020. jún. 10. 17:19
 9/9 anonim válasza:

Nekem csak fiú barátaim vannak, és bár az egyik sajnos többet érez irántam, a többiekkel csak, és kizárolag barátok vagyunk. Két legjobb barátom van, egyik se meleg, mind a kettő iszonyú érzelmes.

Szóval tapasztalataim szerint, van fiú és lány közti barátság :)

L

2020. jún. 10. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!