Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahhoz hogy a gyakorikerdesek.h...

Ahhoz hogy a gyakorikerdesek.hu felhasználói kedveljenek és nagyon jó felhasználó legyek és mások örüljenek amikor meglátják a felhasználónevemet milyen tulajdonságaim legyenek és hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Osztályomban menő vagyok híres a gyakorikerdesek.hu oldalon is szeretnék híres lenni akit mindenki szeret.
2022. jún. 11. 18:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9


Az egyetemeket megnéztem mert már faktosok vagyunk jön érettségi kell egyetemet választani pszichológia az a BTK ami azt jelenti hogy ezekből a tárgyakból kell érettségizned emeltszinten hogy pszichológiára menj a btk tárgyak = biosz töri kémia és ezekből azért kell emeltszint mert biosz töri kémia kellenek a jó pszichológusnak mert kémia kell a gyógyszerek miatt biosz kell az agy felépítése miatt töri kell a betegségek történelme miatt meg jó ha az ember jártas a töriben nagyon sok érdekes dolog történt a neandervölgy korszak óta. A törit szeretem kémiát is bioszból dicséretes ötös lettem töriből és kémiából ötös de kémiából majdnem dicséretes ötös lettem ezekből fogok emeltszintű érettségit tenni hogy pszichológia szakra menjek és én legyek a legjobb pszichológus.

2022. jún. 11. 19:02
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod alapján magyar nyelvből viszont egyes lettél.
2022. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12


Meglett a kettes nyelvtanból nem jószívűségből kettes hanem mert ügyes vagyok és nem buktam semmiből nyelvtanból sem buktam bioszból dicséretes ötös lettem.

2022. jún. 11. 19:14
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Mi a retkesfarok bajod van neked amugy?



Te tenyleg egy igazi retard vagy, nem csak megjatszod, ugye?!😬

2022. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Mártika tényleg szegényesen bútorozott szellemi téren, nem játszik rá...
2022. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem troll. Volt egy kérdés (bárcsak megtalálnám) ahová teljesen normális, hosszan kifejtős, értelmes választ írt. Akkor karakteren kívül volt. Talán elfelejtett fiókot váltani, mielőtt hozzászólt ahhoz a kérdéshez, nem tudom.

Márti, emlékszel? Meg is jegyeztem annál a kérdésnél hogy most megleptél. Ott vált számomra egyértelművé hogy troll vagy. (És amúgy mindezektől függetlenül abban is biztos vagyok, hogy pasi vagy. Olyan pasis a stílusod.)

2022. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvellek téged, voltak tényleg elgondolkodtató kérdéseid. De trollkodás terén még van hova fejlődnöd.
2022. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően értelmesen fogalmaz, csak rend szerint összefüggéstelenül, és legalább háromszor visszatér oda ahonnan indult egyazon válaszán belül.
2022. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
16os, amugy sztem is egy pasi. Egy nagydarab, szoros testu, kopasz, szuszogos pasinak kepzelem
2022. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Először pasinak indult, aztán nemet váltott. Legalábbis online.
2022. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!