Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a szép nők átlagba...

Szerintetek a szép nők átlagban beképzeltebbek, arrogánsabbak mint a kevésbe csinos nők?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben lehet némi igazság, ugyanúgy mint ahogy a sztároknál is. Ez valamilyen szinten egy vele járó dolog.

Nem minden nőre van ilyen hatással a saját adottságai, de a szép nők, főleg ha még az idomaik is szép nagyok, és formásak akkor szokásuk elszállni maguktól emiatt.

Már csak azért is mert rengetegen növelik az egójukat, ahogy a híres embereknek is.


Tudom hogy nem csak ettől függ ki mennyire nagyképű, csak általánosságról beszélek. Nem kell felkapni a vizet.



2022. jún. 12. 12:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy ez legalább annyira a körülöttük lévő emberek hibája is mint a sajátjuk.
2022. jún. 12. 12:48
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A szép nők nem mindig tudják magukról, hogy szépek. Viszont a buta nők azt hiszik, hogy ha kisminkelve arrogánsan viselkednek, akkor szépek lesznek.
2022. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Fáj-e vagy sem, igen.
2022. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%
Nagyobb az önbizalmuk, ezért általában igen.
2022. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Sokszor a diplomás nők is olyan arrogánsak,beképzeltek és azt hiszik övék a világ és nem mind szép.Többféle arrogáns ember létezik teljesen mindegy nő vagy férfi.Férfiben is van ilyen "ki ha én nem" típus mert drága autó van,pénz van,jó nője van stb...

Szerintem nem feltétlen arrogáns egy szép nő mert nem mindegyik tudja magáról hogy milyen jók az adottságai vagy ha tudja sem feltétlen beképzelt.

Van persze olyan is aki el van ájulva magától mert szép vagy csak hiszi hogy az:D Sokszor el van szállva magától egy teljesen átlag nő vagy férfi is szóval nem feltétlen kell hozzá jó külső.

2022. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 Tudom hogy nem csak ettől lehet valaki beképzelt. Le is írtam. De itt most kifejezetten a szép nőkről van szó, és hogy általánosságban beképzelt a többseg. Vagy lagalább is van egy vele járó arroganciája.

Egy jó nő sokkal nagyobb eséllyel lesz arrogáns szerintem. Persze kivételek mindig vannak. A többség pedig pontosan tudja hogy szép vagy nem.

2022. jún. 12. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
A környezet tényleg sokat számít, ha valaki úgy nő fel, hogy neki többet megengednek és elnéznek, mert ő szép, akkor kialakulhat ez a nagyképűség. De én ismerek egy nagyon szép nőt, aki meg azt mondja, hogy mindig kétszer annyit kellett hajtania, hogy ne azért jusson előre, mert szép, hanem mert tényleg tudja a dolgát. Emiatt aztán elég stréber benyomást keltett, és már nem csak a szépsége miatt irigykedtek rá, meg utálták, hanem a tudása miatt is. :)
2022. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Általában az lesz arrogáns, aki valamiben jó és teljes mértékben tisztában van azzal, hogy jó.



Lehet ez szépség, tudás, bármi.

2022. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha te a szép nőket hajtod ronda férfiként, akkor beképzeltnek tűnhetnek!

Egyébként igazad van és beképzeltebbek a kevésbé szép női társaiknál, de ezt mindenki tudja!

2022. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem küllemfüggő! Sokkal hamarabb válik problémássá egy "anyatigris", aki abban a tévképzetben ringatja magát, hogy a gyerek(ek) megszülésével biológiai csodát művelt! Ha valakikből, belőlük aztán bármikor képes kibújni az emberi bőr alól a vadállat! Ilyenkor képtelenek a normális viselkedésre!
2022. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!