Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira szégyellem, hogy...

Annyira szégyellem, hogy ilyen vagyok, de nem tudok kibújni a bőrömből. Nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Normál testalkatú lány vagyok, de azért csontkollekciónak nem nevezném magam. Tehát, ha leülök, akkor gyűrődik a hasam, a combom se nem nagy, se nem kicsi, nem csontos az arcom, átlagos a magasságom, széles a csípőm, ezért olyan bumfordinak érzem magam. Éppen ezért leginkább a sportos, sportosan elegáns stílust kedvelem, mert nem feszül rám a ruha és nem hangsúlyozza ki a gagyi testalkatom. Már önmagában ez is eléggé bánt, hogy nem vagyok egy csinos darab, de ami méginkább frusztrál az az az érzés, amikor meglátok egy csinos lányt (akár képen, akár élőben) és olyan szomorú, rossz érzés fog el, hogy ő milyen szép és csinos, szinte bármit felvehet én pedig, mint valami selejt kénytelen vagyok takargatni magam. Nyilván a fiúk is a dekoratívabb lányokat szeretik, nem az olyanokat, akik akár egy Air Max-ben képesek lennének leélni az életüket.

Annyira bánt ez az egész, hogy ilyen irigységet érzek (nem rosszindulatú, inkább amolyan sóvárgás féle) és hogy ilyen vagyok.



2022. febr. 26. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodj meg te is elfogsz kelleni :D...minden nő az alakjával van elfoglalva.
2022. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Agyad van? Kedves vagy? Figyelmes? Törődő? Kimutatod ha szeretsz valakit? Vannak céljaid? Szeretnél csaladot? Vicces vagy? Szeretsz éjszakákat atbeszelgetni? Meg lehet osztani veled a titkokat? Kitartó vagy?


Még még jó pár kérdést fel tudnék tenni, ami sokkal fontosabb,mint az hogy begyurodik-e a hasad,vagy nem,amikor leulsz. Koncentrqlj a valódi értékekre.

2022. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről most csak ez jutott eszembe:

Úgy szeretnék újra abban a testben lenni, amit 18 évesen annyira szégyelltem!


Vagy sportos, vagy elegáns, a kettő kizárja egymást. Mondd inkább, hogy kényelmes. :)

Attól, hogy nem feszül, még pont ugyanakkora vagy benne. Fogj egy jó barátnőt, anyud, vagy mást, és kérd meg, hogy menjetek el ruhát venni. Olyannal menj, akiről tudod, hogy őszinte! Menjetek végig több bolton, próbálj fel több dolgot. Nézzétek meg, hogy melyik szín, melyik szabás az, ami jól is áll, és jól is érzed magad benne.

Keress olyan bloggert, hírességet, akinek hasonló alkata van. El tudod lesni, hogy milyen szabású ruhákat visel. Keress olyat, akinek a hajszíne, szemszíne, és a bőre hasonlít. Nézd meg, hogy milyen színeket visel, mi tetszik rajta, mi nem.

Nem kell sátorban járni, hogy eltakard, ami nem tetszik rajtad. Viszont feltétlenül emeld ki azt, ami szép!

2022. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ezek eléggé a jó alak jellemzői, de te tudod.
2022. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ne a testalkatoddal foglalkozz, inkább az egészségedre koncentrálj! Ha kevesebb nasit, tésztát, meg cukrosar eszel és több zöldséget, az is meglátszik hosszútávon de fontosabb hogy jól táplálkozol.


A testalkat nagyrészt adott, de bármin lehet formálni, vannak otthon végezhető torna gyakorlatok amik kifejezetten a csípőre vagy specifikus területre fókuszálnak. Találd meg hogy milyen az alap alakod és azokhoz passzoló ruhákat válassz, mindenhez találsz pinteresten tippeket. Akit irigyelsz, annak is biztos van olyan ami nem tetszik neki, de lehet hogy megtanulta elfogadni és helyesen öltöztetni a testét.

2022. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a testalkatoddal, nekem is hasonló amit leírtal.

Ugyanúgy felveszem a feszulos ruhákat és nagyon jól érzem bennük magam, az egész önbizalom kérdése és az, hogy szereted e onmagad, neked is ezt kéne elérni és jobban éreznéd magad.

Egyébként azon ne aggódj, hogy senki nem fog vonzónak találni mert ahány férfi annyi ízlés, mindenkinek más tetszik és 100% hogy valakinek te

2022. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég hasonló lehet a testalkatunk és sokáig èn is hasonló problèmákkal küzdöttem. Az én tapasztalatom, hogy sokan imádják a széles csípőt. Nekem a fenekemet szeretik különösen valamiért. Azt javaslom, hogy találj magadban valamit, amit szeretsz. A "dekoratív" lányok általában a másik nőnek dekoratívak és nem a pasiknak. Eleinte az is tetszhet magadban, hogy szép a szemed, vagy a szád. A lényeg, hogy ezeket erősítsd magadban először, amit egyébként is szépnek találsz. Hangsúlyozd azokat a dolgaidat. Pl egy visszafogott sminkkel minden tekintet először az arcodra fog esni. Egy szép mosoly vagy kedves tekintet, hang akármi ugyan olyan fontos, mint az, hogy a mai sztereotípiàknak megfeleljen a testalkatunk. Ami nekem még bejött, hogy legyél megengedő magaddal. Ne bántsd magadat és ne ócsárold. Képzeld el, ha egy barátnőd/testvéred bánna úgy magával mint ahogy mi kritizáljuk magunkat, mit mondanál nekik őszintén. Valószínűleg nem gondolnád, hogy rondák vagy formátlanok. Lehet valami irigylésre méltót is találnál bennük. Törekedj arra, hogy tanuld meg szeretni magad. Ez a test azért dolgozik, hogy te minden nap el tudd végezni a dolgodat és nekünk hálásnak kell lenni ezért. Adj neki minőségi táplálékot, gonfoskodj róla, kényeztesd és ő ezt viszonozni fogja.
2022. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kézenfekvő válasz lenne az hogy szeresd magad, de én szeretem magam mégsincs szerencsém a fiúkkal(max egy kefélés ereéjig). tudom hogy milyen szar ez, amikor úgy érzed benned vagy rajtad van a hiba, de az igazség az hogy tényleg nem számit a külső. Nézd, én viszonylag szép vagyok és mégis fele annyi fiúval hozott össze az élet mint a kevésbé szép barátnőimet. Ez semmi más csak szerencse. jókor kell lenni jó helyen, amit ugyebár nem tudsz befolyásolni.Egyébként modellkedem és ideális testalkatom van és látod 19 évesen még barátom se volt, szoval ne aggodj:)
2022. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!