Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek a bicskanyitoga...

Hogy kezelitek a bicskanyitogató stílusú bunkókat?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik a munkájuk során vevőkkel, ügyfelekkel foglalkoznak. Nekem az a szerencsém, hogy főszabály szerint írásban kommunikálunk az ügyfelekkel, de írásban is tudnak alakítani nem kevesen. Nyilván élőben meg még rosszabb ez. Alapvetően a helyükön kell kezelni az ilyeneket, de nem mindig egyszerű felülemelkedni a durván bántó megnyilvánulásokon. Főleg úgy, hogy nem küldheted el az anyjába az illetőt, holott az lenne a legkézenfekvőbb megoldás. Tapasztalatokat, történeteket, meglátásokat szívesen olvasnék. Előre is köszönöm.

2022. jún. 13. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A képébe kell nevetni, mosolyogni, röhögni. Tökéletesen bevált módszer.Megalázó számukra, és még idegesebbek lesznek :)
2022. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem néha szoktak vitázni és magyarázni, de olyankor általában rászólok erélyesen, hogy "Hölgyem.. Uram..." és elmagyarázom neki a lehető legegyszerűbb módon elég intenzíven és kioktatóan, hogy mi merre hány méter..


Szerencsére ritka az akivel nagyon vitázni kell, de olyanra is van taktikám.


Legutóbbi ilyen delikvens garancia miatt ugrált..


Mondtam neki, hogy Uram, akkor most mutatok valamit. Kifordítottam neki egy monitort és szépen felmentem a gyártó honlapjára, rámentem a garanciára és felolvastam neki az első bekezdést angolul majd lefordítottam, hogy "bármilyen módosítás.. blabla külső behatás" miatt érvényét veszti a garancia.

2022. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bicskát nyitok
2022. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze vannak, akikkel a kinézetük miatt nem mernek kikezdeni.


De mondjuk te nem vagy olyan.


Letámadnak oldalról, mit csinálsz? Kivéded az ütést, fogod, puff egy ballegyenes, letepered a földre, megmondod neki "hamégegyszer blablabla..." , és akkor tanul belőle.

2022. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A cipő! Fogod, kikötöd a cipőfűzőjét, akár le is veheted,elvered vele, eldobod, anélkül nehezen fog tudni harcolni.
2022. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ügyfélszolgálaton dolgozom, szintén mailekre kell válaszolnom.


Hárman vagyunk az irodában, de mi általában nem csesszük fel magunkat, jót röhögünk az idiótákon. Ha megfigyeled, a hepciáskodók 99%-a igazi írástudatlan ostoba állat, mindenki más fel tudja fogni a dolgokat.


Én direkt kedvesen írok egy kisebb adag szarkazmussal, amitől már jobb kedvem van. Plusz előszeretettel hívom fel a figyelmüket az ÁSZF-re.


Az ügyfelek 80%-a normális és kedves és van annyira értelmes, hogy tudja értelmezni a honlapon látottakat. Ha nem, akkor normális stílusban segítséget kérnek és szívesen segítek.


De napi szinten vagy 1 idióta aki kitalálja, hogy feljelent minket valamiért, nekik (további szép napot kívánva) bemásolom a törvényeket.

2022. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Igen, sok az ostoba, amelyiknek még a helyesírás is nehézséget okoz, de én úgy tapasztalom, hogy van a másik véglet, rendszerint doktorok, akik azt hiszik, hogy úgy beszélhetnek veled, mintha a seggükből rángattak volna elő, flegmáznak, követelőznek, persze általában a végén kiderül, hogy rohadtul benéztek valamit. Mikor a mostani munkahelyemre kerültem, a kollégáim előre mondták, hogy a doktorokkal sok baj van, tisztelet a kivételnek persze, mert általánosítani végképp nem akarok. De tény, hogy én is ugyanezt tapasztalom.
2022. jún. 15. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Én általában ugyanabban a stílusban kommunikálok, ha valaki lekezelő akkor ugyanúgy válaszolok neki én is, szépen megfogalmazva.

Plusz ne felejtsd el, hogy te segítesz neki. Ha valaki paraszt, annak nem segítek csak arról tájékoztatom, amire a törvény amúgy is kötelez. Onnantól meg oldja meg maga.


A hülyéknek külön be is másolom a paragrafusokat és az ÁSZF-et, mert pontosan tudom, hogy képtelenek értelmezni a leírottakat.


Mindenki másnak szívesen segítek.

2022. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!