Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen is ennyi meleg férfi és...

Régen is ennyi meleg férfi és nő volt, csak nem merték felvállalni?

Figyelt kérdés
Mostanában amikor jobban körülnézek, főleg a nagyvárosokban már lassan minden 2. ember meleg, vagy biszexuális. Ezelőtt mondjuk 20-30 évvel is ennyi ilyen ember volt, csak nem merték magukat felvállalni, vagy a nyugati média hatására divatmelegeket neveltek az emberekből?
2022. jún. 15. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, régen is ennyien voltak, csak nem merték felvállalni magukat
Nem, egyértelműen kevesebben voltak, a média hatására lettek mostanában ennyien
Más, leírom kommentben
41 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet meleget nevelni valakiből.

Régen nem merték felvállalni.

Amúgy pontosan melyik városban látod azt, hogy "minden 2. ember meleg, vagy biszexuális"? (Eleve, azt honnan tudod egy idegenről, hogy biszex?)

2022. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem sokkal több van, mint régen. Talán a média is hatással van, de a leginkább a sok mikroműanyag és hormonok fogyasztása miatt, amik ott vannak a talajban, a zödségekben, a húsban, mindenhol. Ezért van az is, hogy a lànyok már sokkal korábban menstruálnak. Legalább 2 évvel hamarabb, mint régen.
2022. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Nem szabad elfelejteni, hogy régen súlyos következménye volt annak, ha valakiről ez kiderült. Sokszor a társadalom kivetette magából, roaazabb esetben megverték őket, akár megölték. A 70-es évekig betegség címen tartották számon. Ki akar nyilvánosan egy ilyen "betegségben" szenvedni? Biztos vagyok benne, hogy régen is ennyien voltak, de olyan volt a világ, hogy ez vállalhatatlan volt sokak számára.
2022. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%

#2

A rómaiak nem sok mikroműanyagot és hormonkezelt zöldséget fogyasztottak, mégis a pride elbújhat ahhoz képest ami ott ment.... :D

Ráadásul az állatvilágban is létezik, pedig ők meg nem sok tévét néznek..

2022. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Régen is ennyien voltak, csak egyrészt nem volt szabad felvállalni, másrészt nem is lehetett információkhoz hozzájutni, sokan nem is tudtak róla, hogy nem heterók, és úgy élték le az egész életüket, hogy érezték, hogy valami nem oké a szexuális/szerelmi életükkel, de azt nem tudták, hogy pontosan mi. Sok olyan identitás van, amire pár évtizeddel ezelőttig nem is volt külön szó, pedig maga a jelenség mindig is létezett.


A balkezességhez szokták amúgy ezt hasonlítani. Régen szinte egyáltalán nem voltak balkezesek, mert aki annak született, azt is arra kényszerítették, hogy jobb kézzel írjon (aminek elég káros következményei vannak, emiatt is szüntették meg ezt a gyakorlatot). Amióta "szabad" balkezesnek lenni, eleinte látszólag nőtt a balkezesek száma, de jó ideje már stabilan azt hiszem 10% körül van. Valószínűleg ahogy egyre elfogadóbbá válik a világ, idővel az LMBT+ emberekkel pont ugyanez lesz, mivel ez is ugyanúgy veleszületett tulajdonság, mint a balkezesség.

2022. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

Az embernél 10%

Most is, a múltban is ennyi volt.

2022. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan ennyi volt.
2022. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
24%
# 4-es, #5 -ös..nagyjából ez van. Ott a pont.
2022. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem divat jelenség. Nem feltétlen a média miatt van talán, a média szerintem már csak az után jött, hogy már sokan lettek. A média mindig le van maradva. Szerintem ez ilyen alternatív szabados körökből nőtt ki valahogy.


Meg lehet az is kedvez neki, hogy férfi nő ismerkedés elég problémássá vált az online idők óta.

2022. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, ezért találták ki a brüsszeliek is a fűtési takarékosságot, mert ennyien vannak mára:D
2022. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!