Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkednétek egy ilyen...

Hogy viselkednétek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Régi "haverról" vagyis inkább ismerősről lenne szó.

Már évek óta nem találkozunk vagy beszélünk mivel csak akkor hívott ha bajba került, pár éve még felhívtam felköszönteni stb ami nem volt kölcsönös, vagy ráírtam általános érdeklődéssel, megnézte az üzenetet is de nem válaszolt.

Nos ez alapjáraton nem is érdekel, a gond, hogy elég közel, egy környéken lakunk és van, hogy ugyanazon a buszon utazunk és persze olyankor oda jön jópofizni meg kérdezősködni ami szerintem elég álszentség és semmi kedvem dumálni vele.

Ilyenkor, hogy kéne kezelnem őt?


2022. jún. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönnék, beszélnék vele pár szót, és ennyi.

Sok ilyen ismeretsége van az embernek, ami nem barátság, nem is haverság, inkább csak ilyen "szia, hogy vagytok? Jól, mi is. Szia"-jellegű. Nincs ezzel semmi gond.

Nem csak barátok és ellenségek léteznek.

2022. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En tarskereson ismertem meg olyat akit csak az erdekelt a kapcsolataim alapján hogy betegyem johelyre. De még azokhoz a sima letoltheto nyomtatvanyokat is rámruhazta volna hogy en toltsem le neki meg nyomtassam en intezzem el neki.mindezt ugy hogy ismetlem tarskeresesrol volt szo.

Hát ő sem tudja miert nem állok vele szóba

2022. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen passzív lennék vele, nem kérdeznék róla semmit, rövid válaszokat adnék. Kétszer nem csinálok hülyét magamból ugyanúgy, azzal hogy ignorált megmutatta, hogy nem érdekled.
2022. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban semmi nincs, hogy a buszon beszélgettek egy kicsit. Ennél többet nyilván ő sem akar, de ha már együtt utaztok, miért ne beszélgetnétek?
2022. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:

A kérdező írta, hogy nincs kedve vele beszélgetni. Ezt a másik félnek tiszteletben kell tartani.

2022. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!