Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az istennek kell ennyi ruha?

Mi az istennek kell ennyi ruha?

Figyelt kérdés
Leszögezném hogy lány vagyok, de ezt már komolyan mondom én se bírom. Anyum meg a nagynéném mennek havonta legalább 1x ruhát venni, és olyankor hoznak nekem is pedig nem kértem, meg nagynéném havonta legalább 2x rám ír hogy "jaaaaj találtam neked rucit, majd ugorj be érte!!!" Meg ha elmarad egy órám anya mindig mondja hogy "nem mész el rucit venni??" A szekrényembe meg már lassan úgy kell berugdosni a ruhát. Nem értem mi az istennek kell nekem 15. farmer, 20. ing, 20. pulcsi, 10. cipő.... Egyszerűen pazarlás az egész és idegesít hogy nincs is hova raknom. Van egy nagy halom szettem amit szeretek, minden évszakra és minden létező alkalomra ami csak diákéletemben előfordulhat (még a szalagavatós ruhám is, pedig az csak 3 év múlva lesz). Nem kell több. Kész. De nem értik meg egyszerűen.

2022. jún. 17. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Add el, ami nem kell, legalább lesz belőle pénzed.
2022. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
A legtobb csajnak sose eleg a ruhakbol, cipokbol, taskakbol. Foleg ha jol nez ki meg jo csajnak tartja magat. Ha te nem vagy ilyen ne fogadd el aztan csak megunjak
2022. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg nem tudom ott vannak -e, de nálunk vannak ilyen magy konténerek amikbe bele lehet tenni a ruhát amit már nem használunk és azt vagy elviszik majd turkálóba vagy a szegényeknek adják. Mi például az én ruháimat amiket kinövök általában a kisebbik lány unokatesómnak szoktuk adni. :))
2022. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Eladni tényleg jó ötlet.


#2 ez hülyeség én jo csaj vagyok, ettől függetlenül nem akarok pazarolni és hülyeségekre szórni a pénzt. Nem attól lesz valaki csinos, hogy mindenből van neki 20 fajta legalább, egy csinos lány is lehet takarékos és környezettudatos. Nem kell szórni a pénzt hülyesegekre

2022. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Mondom a legtobb, nem az osszes
2022. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
#5 még a legtöbb sem ilyen, max te ismersz ilyeneket. Ha megnézde még az insta celebek között is sok a vegán/környezetvédő, ilyen olyan aktivista. Már rég nem divat a mindenből vegyünk 20-at
2022. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom videki vagy..
2022. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
#7 Budapesti vagyok, csak ertelmes emberekkel veszem körül magam. Már nem a jó nők, hanem a hülye p csák szórják a penzt ész nelkül. A kettő nem ugyanaz
2022. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Jojo
2022. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon magadra vetted nem is neked irtam 😅
2022. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!