Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megpróbálkoznátok egy laza...

Megpróbálkoznátok egy laza 200 km-es halálmenettel, megállás-étel-ital-téli ruha nélkül, több hónapos tábori éhezés után? A másik alternatíva a helyszíni agyonlövés

Figyelt kérdés

Több hónapja lágerlakók vagytok. Éheztek, tetvesek-rühesek vagytok, agyondolgoztatva. De a tábornak költöznie kell. A táborlakók nem érnek annyit hogy vonatot vegyenek igénybe így irány gyalog. Úgy ahogy vagytok mocskosan rühesen egy szál ingben facibőben a novemberi időben, télben (helyszín: É-Európa).

A táv 200 km. Nem fogtok megállni egyszer sem. Egymenetben. Ellátás kaja, víz, nincs. Még egy szelet kenyér se.

Aki megy megy. Aki nem akaródzik menni semmi gond, azt helyben agyonlövik.

Bevállaljátok a menetet? Vagy kár ezt erőltetni, lőjenek helyben agyon, az legalább tiszta megoldás?


2022. márc. 17. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Inkább választanám a halált. A francnak se hiányzik ilyen élet.
2022. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Halál vagy szenvedés és halál?

Halál.

2022. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

És mi van a 200 km után?


Ha utána szabad vagyok, akkor megpróbálnám megcsinálni…

2022. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

sokan meg úgy gondolkoztak hogy mennek mert hátha történik valami útközben. és bingó, mert kaptak a nyakukba légibombát, ami százakat ölt meg, na de a káoszban sokan megléptek.

vagyis, nyertek.

2022. márc. 17. 14:25
 5/22 A kérdező kommentje:

„És mi van a 200 km után?“


Mi lenne. Kis naiv. egy másik tábor, ahol folytatod amit emiatt abbahagytál. napi 14 óra munka, fegyveres őrökkel és penészes kenyérrel. Mi lenne.

2022. márc. 17. 14:28
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt hittem libacombot kapok legalább.
2022. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

a nő vagy úgy max 30 évesig (nagyon max..) és hajlandó vagy aláfeküdni az egyik brutális őrnek, akkor esetleg kaphatsz egy marék dohányt, némi kristálycukrot vagy dupla adag kenyeret.


Libacombot nem, azt még az őrök se látnak...

2022. márc. 17. 14:44
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Off: XD én egészségügyi dolgozó vagyok, és ha az utazást, meg mindent beleveszek, 16 és fél órát vagyok talpon. 2:50-kor kelek, néha pisilni sem tudok elmenni. Úgy látszik, néha hasonló a pokolhoz a munkahelyem.


On: víz nélkül nem biztos, hogy kibírja eddig az ember, ilyen fizikai hajtás mellett, de szerintem az élet ösztön mindenkiben dolgozik, és független attól, amit most itt válaszolnak, az emberek 90%-a megpróbálná. Én is.

2022. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg ez az egész fikció.


Egyébként meg ha a menetelést is választja, facipő, ohne víz, ohne kaja plusz hideg, ilyen előzményekkel, akkor kb fél óra = 2 kilométer után kampó.

2022. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés feltételének időpontján sem élnék. Már eddig se dolgoztam volna. Tettem volna róla hogy vége legyen :)
2022. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!