Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ember csimpánztól származik...

Ha ember csimpánztól származik és gényeik is közössek miért eltérő a viselkedés?

Figyelt kérdés
Ember pl nem kanibál nem közösül a gyerekével nem vizel a szájába nem eszi meg az ürülékét nem fogik el ölik és eszik meg random embereket utcán és nem úgy fogad be társaságba újat hogy jól összeveri
2022. jún. 18. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A csivav meg a farkastól származik... Mit gondolsz, miért eltérő a viselkedésünk?
2022. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Én erre tudok válaszolni mert dicséretes ötös lettem biszból könyvjutalmat igazgatónőm nem adott de kezdem megemészteni. A válasz az evolúció az ember agyának térfogata nem egyenlő csimpánzéval régen az volt most nem mert most nagyobb régen kicsi volt ezért viselkedési formánk más lett evolúció során. De ilyenkor tényleg szomorú vagyok hogy igazgatónő nem adott könyvjutalma pedig okos vagyok és én is márta vagyok mint ő de mindegy a lényeg hogy a kérdésedre a válasz az evolució során bekövetkezett agytérfogat súlyos megemelkedése méretben nőtt.
2022. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért, te szeretnéd ha az ember úgy viselkedne, ahogy leírtad?
2022. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

nem fogik el ölik és eszik meg


Ajjajjjj.

2022. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem a csimpánzoktól származunk, hanem közös őseink voltak vele. Ők a legközelebbi rokonaink. Elég nagy különbség.


Kb. 6 millió éve tér el a fejlődési utunk. Talán annyi idő elég, hogy ne csináljuk amiket írsz.

2022. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a gorilláról van szó, akik a legrégebbi rokonaink?
2022. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
"nem kanibál nem közösül a gyerekével nem vizel a szájába nem eszi meg az ürülékét, stb." - Azért van aki még itt tart, híradót néztél mostanság? :)
2022. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A dns ünj a seetésdisznohoz konvergal legjobban

Csinalrak mar ember-sertés "embriot" is

2022. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak a fideszesek származnak a csimpánzoktól.
2022. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"gényeik is közössek"

Rosszul tudod, a gényeik nem közössek...

2022. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!