Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy introvertált embernek...

Egy introvertált embernek nincs szüksége se párra se barátokra se munkatársakra se családra mert legbelül őszintén legszivesebben mindig minden szituációban egyedül lennének?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 21:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy!


Csak van egy szint, ami fölött már fárasztó számukra más emberek társasága.

2022. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Szeretünk egyedül lenni, de jól megválogatjuk, hogy kivel osztjuk meg az időnket/társaságunkat.


Például: a párommal, vagy a legjobb barátommal szívesen elmegyek kirándulni vagy kávézni, de nincs az a pénz, hogy egy házibuliba, vagy más szórakozóhelyre menjek egy nagyobb társasággal.

2022. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
aki introvertált az még nem embergyűlölő.
2022. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

🍏

Nem feltétlen.

Bár van, aki hozzá tud szokni ehhez az életvitelhez.

Ha nem depressziós, és nem akar buddhista, keresztény szerzetes lenni, akkor jó, ha van egy szerető társ az ember mellett, akiért élhet.

Ez az egyik oldal.


A másik, hogy legyen értelme az életének, lásd:

- kutatás,

- zenélés,

- tudományos megfigyelés stb.

Akkor egyedül is tök jól el lesz, mert van az életének célja.

2022. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
és van olyan aki még ennél is introvertáltabb aki olyan mint amit leírtam? van ő nem introvertált hanem lelki bajos, embergyűlölő lehet?
2022. jún. 18. 22:04
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
akit te le írtál, ő aszociáis.
2022. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

*elírtam, aszociális.


Például egyik rokonom ilyen: olyan szinten nem szeret emberek között lenni, és emberekkel kommunikálni, vagy egy légtérben lenni, hogy még a falu széli vegyesboltba sem megy le (ahol kb tényleg csak az eladó, nagyon maximum 1 vásárló van).

Inkább Auchan-Tesco stb házhozszállítást választ, és heti egyszer így vásárol be.

2022. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
és az az introvertáltságból fakad, annak egy következménye van teljesen független tőle és inkább lelki baj?
2022. jún. 18. 22:07
 9/36 anonim ***** válasza:
93%

Az aszociális viselkedés inkább már pszichés problémára utal.

Az introveltáltság pedig csak egy beállítódás. Mint ahogy valaki kutyás, vagy éppen macskás.

2022. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Hát, én ilyen típusú ember vagyok, de nem vagyok embergyűlölő. De azért jó tudni, egyesek szerint az egyből embergyűlölőnek, akinek nincsenek barátai, dehát ez van, az emberi ostobaságnak nincs határa.
2022. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!