Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha osztályunkban legalacs...

Ciki ha osztályunkban legalacsonyabb vagyok?

Figyelt kérdés
Osztályunkban tornasor végén állok.
2022. jún. 18. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Fiú vagy? Akkor nem a legelőnyösebb. Viszont sok fiút láttam a suliban akik egyik évről a másikra a legmagasabbak lettek kb. xD

A kicsit hírtelen nőnek.

Ha lány vagy akkor nem ciki. Sőőőőőt. Imádlak.

A nevedből ítélve viszont fiú vagy.

2022. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne? Annak is kell lennie vkinek.
2022. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

🍏

Nem ciki, csak a szíved, meg az eszed legyen a helyén.

2022. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1


Örülök hogy nem ciki hogy osztályunkban legalacsonyabb vagyok. Lány vagyok és nevem márta ezt azért írom mert iskolánkban igazgatónő neve is márta és nagyon különleges hogy egy nagyembernek neve ugyanaz mint én nevem. Sajnos most igazgatónő megsértett de attól még mindig különlegesnek érzem hogy nevünk ugyanaz! Most boldog vagyok hogy nem ciki hogy utolsó vagyok a tornasorban mert osztályban legalacsonyabb vagyok és örülök hogy imádsz én is imádlak!

2022. jún. 18. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Na.. büdös könyv újabb kamukérdése...
2022. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hihetetlen kamu sztorikat találsz ki. Egyszer amiatt panaszkodsz, hogy Mártának gúnyolnak, most meg mindenkinek Mártának kell, hogy hívjon.


Amúgy én is a legalacsonyabb vagyok és? Semmi baj nincs ezzel.

2022. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3


Szerencsére jószívű vagyok meg okos is nagyon. Múltkor is segítettem egész iskolának mert osztályommal én is táncos műsort előadtam tanévzáróünnepségen és mindenkinek örömet okoztam vele mert tetszett nekik előadásunk és ez az emlék már örökre övéké lesz és mindig mosolyogni fognak ha eszükbe jut boldogok lesznek. Okos is vagyok mert sokat tanulok jegyeim jók bioszból dicséretes ötös lettem.

2022. jún. 18. 23:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg legalacsonyabb vagyok már 17 éves vagyok és még kilencedik osztályosok is magasabbak 1,52 méter vagyok és ezt cikinek éreztem de írjátok hogy nem ciki és most jobban érzem magam.
2022. jún. 18. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

157 cm voltam 9. osztályban és onnantól kezdve nem is nőttem. 9.-ben egy fiú odajött hozzám és megkérdezte, hogy én liliputi vagyok-e. :D (Megjegyzem, akkoriban 43 kg voltam.)


Amikor dolgozni kezdtem, volt olyan munkatársnőm, aki nálam is alacsonyabb volt és nagyon jól érezte magát a bőrében.

2022. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Ja és a magasság is változhat. Volt pl olyan barátnőm, aki állandóan a legmagasabb volt aztán valahol felsőben megállt a növésben és gimiben az alacsonyabb lányok között volt.


Ismerek olyan lányt, aki most 12 éves. 7 éves korában úgy festett a többi elsős között, mint egy 5 éves. Pár évig ő volt a legalacsonyabb. Mostanra már egy csomó gyereket túlnőtt.


Olyan fiú-osztálytársam is volt, akinek kilencedikben átlagos volt a magassága és ballagásra egy égimeszelő lett belőle (valahol 190 cm körül).

2022. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!