Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a logika abban hogy a...

Mi a logika abban hogy a magas jövedelműeknek a cégnél ingyen BKK bérlet van, noha életben nem szállnak BKK-ra, míg a legalacsonyabb pénzűeknek semmi sincs, pedig ők aztán használnák?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őket jobban meg akarja tartani a cég.
2022. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát a milliós keresetű manager nem a szar 10.000 ft-os BKK bérlet miatt fog maradni vagy menni. Leszarja.


ugyanakkor a szar keresetű melós meg lehet épp emiatt keres más helyet ahol lehet nem kap több bért, na de a cég meg állja a bérletet-és már le is lépett.

2022. máj. 9. 09:17
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Milyen cég az, ahol a dolgozóknak csak egy része kaphat meg egy bizonyos juttatást?
2022. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van lóvé, ott adnak extra juttatásokat, ahol meg csak minimálbérre futja, honnan lenne BKK bérletre? Számlával máris egy ezressel drágább, plusz a cégnél adóvonzata keletkezik, marhára nem éri meg neki. Nekem a helyközi bérlet árát (amit kötelező állni) is inkább hozzácsapták a béremhez, fehéren, bejelentve, mert úgy jobban jön ki a cég, mint ha elszámolná a bérletet, így meg én is dönthetek úgy, hogy épp nem veszem meg, hanem jegyezek, mert a helyközi bérlet irreálisan drága, csak akkor éri meg ha minden nap mész vele, márpedig most elég sok home office nap van még mindig, nem mernek visszaállni a jelenléti munkavégzésre, egyszer már megpróbálták és egy hét múlva berobbant az újabb hullám.
2022. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Milyen cég az, ahol a dolgozóknak csak egy része kaphat meg egy bizonyos juttatást?"



egy olyan cég amely pont ugyanolyan mint 100ból 99 másik.

2022. máj. 9. 09:25
 6/12 A kérdező kommentje:

"Ahol van lóvé, ott adnak extra juttatásokat, ahol meg csak minimálbérre futja, honnan lenne BKK bérletre?"


Nem tudom olyan marha nehéz felfogni hogy egyazon cégről van szó?

2022. máj. 9. 09:25
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
#5: Hát akkor én ezek szerint mindig kifogtam a századikat, mert én ilyennel még nem találkoztam, hogy egy cégnél XY kap béren kívüli juttatást, Z meg egyáltalán nem. Ez konkrétan hatalmas botrányra ad okot.
2022. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"hogy egy cégnél XY kap béren kívüli juttatást, "


Évekig voltam olyan ÁLLAMI cégnél ahol a vezetők és helyetteseik havi 100 feletti cafit kaptak, a mezei irodisták meg lóf****t.


És botrány lett belőle? Semmi se lett.

Akinek nem jó, annak ott az ajtó.

2022. máj. 9. 09:37
 9/12 A kérdező kommentje:

A mostani helyemen a főnök cimbije havi 50.000 benzinpénzt kap béren felül pedig kerületen belülről jár be.

Aki meg a város másik végétől (pl én) az meg semmit.

2022. máj. 9. 09:41
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Alapítványi iskola.
2022. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!