Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el hogy nőjek?

Hogyan érhetném el hogy nőjek?

Figyelt kérdés

16 vagyok és 153 cm, szerintem ez már nem normális hogy ennyire nem növök, esetleg van valami olyasmi étel ami segítheti a növést? pl amiben sok fehérje meg ilyesmik vannak, a f@sz kivan hogy én vagyok az osztály törpélye.


Előre is köszi mindenkinek.

16/L


2022. jún. 19. 22:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
150-160 centi nőknél teljesen normál magasság. Hova akarsz nőni?
2022. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Cuki lehetsz, ahogy a 9-es válaszoló is.
2022. jún. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez legnagyobb részt a genetikán múlik.Ha csinálsz is tornagyakorlatokat,és azt tapasztalod,hogy nősz,az sem a tornától van,hanem azért,mert éppen nősz,genetikailag.Ezt el kell fogadni,tudom,hogy nehéz,én is alacsony vagyok.
2022. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a magasságod.
2022. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#9 veled is komoly bajok vannak, főleg a beszéd stílusoddal és a flegmaságoddal más emberek felé, téged még nem tapostak meg valahol az ilyenért?
2022. jún. 21. 12:30
 16/18 A kérdező kommentje:
Többieknek igazuk van, lehet némelyikben valami igazság, meg lehet hogy jobb is így, most lennék 168 cm pl akkor lehet hogy késöbb meg vagy 180-185 az meg wtf xD
2022. jún. 21. 12:33
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem hittem, hogy ennyire érzékeny vagy. Kérlek nézd el nekem, hogy 1 centivel alacsonyabban, mint te, nem érzem úgy, hogy törpének kellene éreznem magam. De még ha törpenövésűek is lennénk (nem vagyunk), akkor is, minek hisztizni rajta? Kezed lábad gondolom ép, van tető a fejed felett, van családod... Ki a francot érdekel egy olyan dolog, ami nem befolyásolható? Azért hoztam a 9-es válaszomnál 2 példát is, mert nekik a mindennapi dolgok is bonyolultak, nehezek, mégsem bújnak el a föld alá. Ekkora magassággal, mint te vagy én, max némely helyzetekben kreatívabbnak kell lenni, hogy elérj valamit. Ennyi. Mások piszkálódásával meg soha, semmilyen témával kapcsolatban nem szabad magadba fordulni. Keress rá Nick Vujicic-re és nézz magadra.

2022. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 xp ali ***** válasza:
Ebben a korban már sehogy. Ne bánd, cukik a kicsi lányok. Legyél szép, legyél okos, legyél cuki, mindent el fogsz érni, amit akarsz. Amit meg nem, arra ott lesznek a magas pasik, akik segítenek a cuki lányoknak. Am sokszor van 1.8+ -os pasijuk az ilyen lányoknak. A törpéje az pontos j, csak szólok.
2022. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!