Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el hogy nőjek?

Hogyan érhetném el hogy nőjek?

Figyelt kérdés

16 vagyok és 153 cm, szerintem ez már nem normális hogy ennyire nem növök, esetleg van valami olyasmi étel ami segítheti a növést? pl amiben sok fehérje meg ilyesmik vannak, a f@sz kivan hogy én vagyok az osztály törpélye.


Előre is köszi mindenkinek.

16/L


2022. jún. 19. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasson a tudat 40 éves korodtól évente 2-5 mm mész majd össze.

Számold ki mennyi idő míg 150cm alatt leszel.

2022. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi bajod a magasságoddal több fiú szereti az alacsonyakat,mint a magasokat
2022. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

törpéje*

öcskösöm neked nem a magasságoddal van baj

2022. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Play áruházon vannak magasságnövelő appok,amik joga torna gyakorlatokat tartalmaznak. Rengeteg embernek bevált. Köztük nekem is. Egy hónap alatt 6,cm-t nőttem. Csak annyi az egész,hogy a garantált magasság elérése után is kell folytasd az app használatát,hogy tartani tudd a magasságod
2022. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2 ezzel egyet értek de én katona tervezek lenni, és max 158 cm-rel (ha egyáltalán leszek annyi) nem hogy nehéz lesz de szinte lehetetlen.


Meg amugyse értem hogy miért növök ilyen lassan, a családban nincs törpe növésű, és ha jól tudom akkor egy hibás gén okozza ami örökölhető (HA jól tudom) számitsak rá hogy egyszer lesz egy növekedési ugrásom vagy felejtsem el a katonásdit és törpe leszek egész életemben?

2022. jún. 19. 22:44
 6/18 A kérdező kommentje:

#3 látom értetted a kérdést.


#4 köszi, kipróbálom.

2022. jún. 19. 22:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok életem

El ne hidd hogy van ilyen. Magasabb a hormonoktól leszel ami az agyacskádban termelődik( amit feltételezek hogy van):)

Tehát egészséges életmód folytatáson kívül mást nem csinálhatsz igazán. (műtét max.)


Torna-Jóga kutyafüle... Ezektől magasabb nem leszel. Ha rossz a testtartásod akkor hasznos. De akkor sem azért a 2-3 centiért, hanem más egészségügyi okok miatt.


Egyébként reggel magasabb vagy mert még nem terheled a csigolyáidat ezért nagyobb a távolság köztük. Te esetedben ez max.1-2 centi.

2022. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
7-es és ha én azt mondom,nekem sikert elérni a 6-cmt,egy hónap alatt és ha te is kipróbálod és neked is sikerül?
2022. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Fúú, kérdező, veled komoly bajok vannak...

Eva Longoria például pont olyan magas, mint te! Hisztizik rajta? Nem!


A 153 cm NEM törpenövés!

A törpenövés tudod mi? Genetika betegség. Peter Dinklage (Trónok harca) 135 cm, Verne Troyer (Austin Powers) meg csak 81 cm volt. Amit hátrányként is felfoghattak volna, azt előnyükre fordították és híresek lettek.

Hiszti helyett fogadd el magad, mert ezen úgysem tudsz változtatni.


Üdv, 152cm/29N

2022. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem bizonyít semmit. Simán növésben vagy még, simán rossz mérések, simán rossz testtartás.


Én hiszek a sok sok kutatóorvosnak inkább.

2022. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!