Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dolgozzak olyan munkát amiben...

Dolgozzak olyan munkát amiben nem vagyok biztos ha közben nem kapok más lehetőséget?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem árufeltöltőnek de rájöttem hiba volt.

Évekkel ezelőtt dolgoztam ebben úgy, hogy elején annyira negatívan álltam hozzá, menekülni akartam onnan szinte pánikan voltam az emberek között, nem is értem akkor hogy ugrottam egyből. De ahogy telt az idő és rámszóltak hogy ez nem jó hozzáállás, új erőre leltem és igazából megkedveltem meg nagyon belejöttem, és sokszor dícsértek a jó munkám miatt de közben éreztem, hogy ez nem nekem való..Hiáyoznak az akkori kollégák, de azóta ők is cserélődtek. Akkor az volt a gond, hogy sokszor nem találtam fel magam, mintha nem láttam volna munkákat, csak járkáltam a boltban, raktárból se tudtam mit tudnék kivinni, ez főleg akkor volt mikor újra visszamentem a boltba szünet után, csak máshogy nézett ki, átalakították. Viszont egy második boltban is próbálkoztam ezzel, de ott is ez volt a gond, fel alá járkáltam és nem találtam fel magam pedig első munkahelyemen abban az időben olyan jól csináltam hogy még a boltot is rám bízták volna meg minden, lehet hogy sehol nem adtam magamnak időt és ezért érzem ezt? AKkor is több hónap volt mire belejöttem és látták a fejlődésem, kér hogy elmentem akkor. Viszont félek mert elég sokág voltam munkanélkül hogy így egyből boltba menni milyen érzést vált ki belőlem...

Teljesen más munkaterületeket kedvelek jobban pl.még gyárt is vállalnék csak ne ezt, szinte menekülök ettől a munkától de mégis közben hiányzik de sajnos az első bolt volt a legjobb mert közel is volt nagyon. Mert ilyen gyárban érzem magam inkább jobban, még üzemi területen is. De abban az időben a boltban is jó volt...viszont nem tudom hogy egy másik boltot annyira tudnám szeretni mint azt...

Vagy még várjak a jövőhéten hátha máshonnan is kapok lehetőséget? mert jelentkeztem több helyre is de itt talán egyből felvennének viszont tartok tőle...



2022. jún. 19. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Dolgoznék, de csak ideiglenesen, hogy ne maradjak pénz nélkül. Amúgy folyton kutatnám közben az új lehetőséget.
2022. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy. Dolgozni mindig kell, hogy legyen pénzed, gondolj bele, milyen jó lesz majd X idő múlva hogy van félretett pénzed.

És mellette keress másik munkát, akkor mondj fel, amikor már van másik l. Én így csinálnám.

2022. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!