Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségét miért...

A férfiak többségét miért zavarja hogy női vagy férfi tusfürdővel van mosakodva?

Figyelt kérdés

Ha valaki szingli miért nem mindegy milyen tusfürdővel van meg tisztálkodva? Akikben ebben olyanok hogy ők csak kizárolag férfiként, férfi tusfürdő jöhet szóba azoknál ez miért fontos?

Pl én nő vagyok és nálam mindegy hogy milyen illatú leszek mert utána ugyis női parfümmel leszek be fújva és nem pasi parfüm szagú leszek.



2022. jún. 20. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Érezni lehet a bőrön ha parfumozol felette ha nem. Ha izzadsz is pl enyhén is de aktiválja az is azt hogy mivel tusoltal.

Baratom nem akarna avokado meg eper illatu lenni en meg markáns ferfi illatu nem ha valaki megérzi a bőröm illatát az ugy rendesen gáz.

Plane frissen tusolva baratom mellé bebujva nem akarok ferfi illatu lenni

2022. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert a férfiak nagyrésze nem használ parfümöt (legalábbis nem hétköznapokon), úgyhogy női tusfürdő illata lenne, ami miatt sokan furán néznének rá.
2022. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tusfürdőnek nincs olyan tartós illata, fél óra-egy óra múlva már úgysem érződik, de ha magának veszi, akkor szerintem teljesen természetes, hogy olyat választ, aminek tetszik is neki az illata. Ez meg nagyobb eséllyel lesz férfiaknak való és nem mondjuk valami gyümölcsös női.
2022. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszt miért nem férfi parfümmel fújod be magad, ha úgyis mindegy?
2022. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát aki használ férfi parfümöt annak nem kéne zavarnia hogy milyen tusfürdővel van mosakodva mert pl én folyton be fúlyom magam, és ha férfival tisztálkodom nem izgat hogy most pasi illatom van, ugyis megy rá a női parfüm.
2022. jún. 20. 11:21
 6/12 Shaddark ***** válasza:
100%

Én szinte csak unisex típusokat használok. Jobbára gyümölcs illatúakat.

A virág illat nekem pl. sok, egyszer-kétszer "kényszerből" próbáltam, nem volt kellemes élmény a zuhanyzás vele.

A férfiast jobban szeretem, de azok se favoritok nálam, a semmire se emlékeztető (némelyik kifejezetten büdös:O ) férfi tusfürdőnél jobban kedvelem a gyümölcs vagy "Palmolive természetes" illatokat.

2022. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többséget nem zavarja, vagy csak én tartozom már a fiatalabb generációba. A fiú barátaim/exem/párom mindig gond nélkül használták az én gyümölcs vagy virág illatú tusfürdőimet. Egyrészt nem lehet sokáig érezni rajtuk, másrészt meg egyáltalán nem érződött kifejezetten női illatnak sem. :)
2022. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fúly.... 😂😂
2022. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még életemben nem találtam olyan tusfürdőt ami érződne 1-2 óra után is, szóval használom ami éppen megtetszik mert úgy is kb addig az félóráig érzem míg zuhanyzok.
2022. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért zavarja az adott férfit. Azért, mert "fúj, ha for woman van ráírva, akkor b...nak fognak nézni", vagy mert az adott női tusfürdő vmi émelyítően édes cukros illatú, amit már használni sem szeret... utóbbi érthető, előbbi sztem röhejes.
2022. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!