Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségét miért...

A férfiak többségét miért zavarja hogy női vagy férfi tusfürdővel van mosakodva?

Figyelt kérdés

Ha valaki szingli miért nem mindegy milyen tusfürdővel van meg tisztálkodva? Akikben ebben olyanok hogy ők csak kizárolag férfiként, férfi tusfürdő jöhet szóba azoknál ez miért fontos?

Pl én nő vagyok és nálam mindegy hogy milyen illatú leszek mert utána ugyis női parfümmel leszek be fújva és nem pasi parfüm szagú leszek.



2022. jún. 20. 09:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimplán szag preferenciáim vannak. A férfi illatok irritálnak nagy dózisban. Az elmúlt x évben max kétszer használtam a párom tusfürdőjét, mikor az enyém elfogyott és nem volt otthon más.
2022. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Haziszappan oszt kész.

Mit komplikaljam az életet ezekkel a gyartók által meghatározott genderxarokkal.

Férfi klozzettpapír nincs meg?Mert a mi s..günk nem női s..g.És valami ferfiassabb klozettpapír kéne..

2022. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!