Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ebben a helyzetben mit...

Most ebben a helyzetben mit mondjak ha megkérdezik dohányzok-e?

Figyelt kérdés
Iqost szoktam szívni de abból is a nikotin, dohány, és kátrány mentes fajtát amit a lidl ben is lehet kapni amiben csak tea meg növényi aroma van. Szagra abszolút semmi kellemes gyümölcsös az illata. De nem tudom, hogy mit mondjak a kérdésre dohányzok e vagy sem, mert lényegében semmi köze ahhoz a dohányzáshoz amit az emberek gondolnak.

2022. jún. 20. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd azt hogy az Iqost szívod
2022. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lidlben? Eskü nekem ez új :D mindjárt rá keresek


Én iquost szívok, normális mentolosat, azt szoktam mondani, hogy iqos. Aki nem tudja, annak megmondom mi az.


A tied gyakorlatilag akkor semmi extra, de mégis egyfajta dohány termék. Nem mondanám cigizek, de mégis az . Ilyenkor nyugodtan mondd, hogy egyfajta elektromos cigi ami nikotin kátrány és dohány mentes . Innen értik :)

2022. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben ezt válaszold. "Igen, bár Iqost szoktam szívni de abból is a nikotin, dohány, és kátrány mentes fajtát." és ez még akár jó beszélgetés téma is lehet, ha az illető többet szeretne megtudni az Iqostról vagy ha pozitív tapasztalatai vannak neki vagy egy ismerősének erről amit szívesen megosztana veled is.

Ha orvos kérdezi, ő arra kíváncsi hogy juttatsz vagy nem juttatsz nikotint a szervezetedbe. Ebből kifolyólag neki a válasz nem, de ha szóban kérdezi szintén hozzáteheted, hogy Iqost szívsz vagy feltüntetheted a megjegyzés rublikában.

2022. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de iqost
2022. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dohányzásnak számít orvosi vélemény szerint (hiába nikotin mentes)
2022. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

A munkaidőben kiesést okoz és gyakorlatilag dohányzás.

Én a telefonozást is felrónám már ez mellé, egy kutya kettő.

2022. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Mondd hogy nem dohányzol!!

Mivel nem dohány.

"dohány"-zás

dohánnyal kapcsolatos tevékenyseg.

Te maximum "növény"-zel.


Legyél egy kicsit szemfüles ilyen téren.

2022. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mond hogy dohányzol, én is azt mondom hogy dohányzok mert e-cigit szívok.

A köz hiedelemmel ellentétben én azt mondom, divat a cigi és jó menő dolog, főleg ,hogy már sok ízesítésben is kaphatók a cigik!

2022. dec. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

"A köz hiedelemmel ellentétben én azt mondom, divat a cigi és jó menő dolog"

Hát az biztos hogy nem ezen az oldalon van.

2022. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!