Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélemények arról a nőről...

Mi a vélemények arról a nőről akiről meg tud játok hogy házas megkérdezitek van e gyereke és azt válaszolja hogy fogságban nem szaporodom?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 07:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Azt,hogy nincs valami jó humora.
2021. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Sok állatkerti állat sem képes rá.
2021. szept. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Hogy mit gondolok róla? Azt, hogy nagyon primitív...
2021. szept. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Hogy akkor arra vár, hogy valaki megdugja és felcsinálja házasságon kívül.


Vagy arra, hogy rém ostoba, és azt sem tudja ez a mondat mit jelent....

2021. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Én azt gondolom, hogy aki ilyen ostoba az jobb is, ha nem szaporodik.
2021. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van: Einstein is azt mondta: "A házasság modern rabszolgaság, civilizált formában".
2021. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Miss Endzsi ***** válasza:
55%
Szerintem a társadalomra érti. Nekem sincs kedvem még egy rabszolgát ideszülni.
2021. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Azt hogy félreértelmezte a zoologiat es ilyen panda típusu cuki egyén. A pandáknál ritkasag számba megy ha nem természetes kozegukben élnek akkor ritka a panda baby, de mivel nagyon védett állat ezért probalnak rajuk vigyazni, de amugy a panda szerintem ilyet nem is gondol mert imadnak csungeni a gondozojukon, olyan boldogan csungnek rajta es azt gondoljak hogy de boldog vagyok hogy van egy mozgo élő fám ő grooth 🙂. Illetve ugy is lehet értelmezni hogy problemak vannak a parkapcsolataval, de amugy en meg csak tervezem hogy elolvasom Konrad Lorenz bacsi osszehasonlito magatartas-kutatas című könyvét nem hátrány emberi kapcsolatok terén sem hogy jobban megértse az ember a masikat, de leginkabb egy valami miatt erdekel es nem emberi oldal miatt hanem foglalkoztat egy kérdés amirol itt mar irtam egy kérdést szakirodalmat keresve, de ugyanugy Konrad Lorenz bacsi volt a válasz így majd Lorenz bácsi konyvével is cimbizek. De amugy azt is gondolhatnam hogy egy masik bolygorol jott. Viccet félretéve elso korben azt gondolnam hogy utál es valami nagyon eltaszitót akart mondani típusu ember es olyankor udvariasan elbattyogok. 🙂

Ez lenne az elso amire gondolnék.

2021. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hollófernyiges ***** válasza:
0%
Az, hogy szokta nézni Badár Sándort.
2021. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Hülye humora van.
2021. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!