Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a szép...

Miért van az hogy a szép lányoknak szinte egy barátnőjük sincs?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, honnan vontad le ezt a következtetést, mindenesetre a környezetemben ez nem így van.
2022. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Talán azért mert versenytársat látnak benne. Ha okos is, akkor inkább foglalkozik értelmes dolgokkal és nem külsőséges. Sok lánybarátnak ez sem tetszik.


22/L

2022. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
A szép lányoknak a barátnőik is szép lányok, ennyi az igazság. 😉
2022. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Ne hazudozz már, incelke.
2022. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom honnan veszed ezt, a szép lányok általában a népszerű lányok akiknek tömérdek barátnőjük van, vagy ha visszahúzódóbbak is, mindig van egy-két barátnőjük. Nagyon kevés ténylegesen egyedül hagyott lány van amúgy is, legalább is az én tapasztalataim szerint.
2022. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Van nekik, mármint azoknak, akik tudnak úgy szépek lenni, hogy nem alázzák a többit és nem versenyeznek velük agyatlanul


Nekem van egy barátnőm, gyönyörű csaj, a baráti társaságunkat gyakorlatilag ő fogja össze. Már házas, elvan a maga dolgával, jó végzettsége, jó munkája van. MINDENKIVEL baromi támogató a baráti körben, az ember nem érzi magát egy kudarcnak mellette, sem fenyegetve azáltal, hogy ő jól forgatja a lapokat. Nincs az a baromi kellemetlen érzés, hogy elmegyünk bulizni és mindenki rá van akadva, míg a többi lányt a társaságban levegőnek nézik, amin ő sem segít azzal, hogy fürdőzik a figyelemben. Nincs az, hogy ha valamit akar csinálni valamelyik lány magának, ilyen "jó lesz az is neked" hozzáállással reagál. Mert a legtöbb szép csaj ilyen. Szép és tudja magáról, hogy szép vagy épp ellenkezőleg, magát szerepelteti áldozatként és nyalogatja a sebeit, hogy dicsérjék. Itt nincs ez.


Ha valaki nem tud megfeledkezni a külsődről, arról kizárólag te tehetsz a viselkedéseddel.

2022. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
5. Rengeteg olyat ismerek, akiknek nincs sok barátnőjük, pont amiatt hogy szépek. :(
2022. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer beszéltem nagyon szép lánnyal, aki mellett tényleg egy darab szarnak tűnök.

Azt mondta, nem tartja magát népszerűnek. Ez kb azt jelentette, hogy mindenki szeretett volna jóban lenni vele, mindenkit érdekelt a véleménye bármiről, de az egyszerű földi halandó örülhetett, ha egy olyan súlytalan kérdésre választ kapott, hogy milyen alapozóecsetet használ.

Ha valaki szép, és nincs sok barátnője/barátja, az majdnem biztos, hogy azért van, mert nincs rá szüksége. Ő nem tart méltónak másokat arra, hogy beszéljenek vele, nem fordítva.

Persze érthető. Aki szebb, az - még ha ez nincs is kimondva - az értékesebb, főleg a közösségi média korában, de ez már más téma.

2022. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Az, hogy ezt így fogalmaztad meg, nekem úgy tűnik hogy sokra nem becsülöd magad és nincs semmi önbizalmad. Az, hogy valaki szép, nem biztos hogy 120-as IQ-val rendelkezik. Ez mind a két nemben így van. :)
2022. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 miért lett lepontozva?
2022. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!