Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Németországban mért barátságos...

Németországban mért barátságossabbak az emberek, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Látom az olvasás nem megy... A németekről beszéltem. Mert ha a mayarokat szidom, a németeket fényezném, jogosan mondhatná bárki, hogy elfogult vagyok. De én a németek negatív dolgairól kezdtem pont emiatt beszélni, de látom nem jut el sokak agyáig. És igen pont erről a reflex idiótázásról beszétem, mert mindenkinél okosabb vagy te is, meg mindenki is, mégis megszavaztátok mégegyszer a fideszt, mert nem basztak eddig el elég mindent.
2022. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
6: Tippelhetek? Elvált férj vagy és nem érted mire kell a gyereknek gyerektartás aztán azt hiszed az exed ebből él. Igaz hogy te 4x annyiból se jönnél ki de ők ketten tuti. Meg is értem hogy elhagytak. Csak nem bírod feldolgozni. Nézz magadba. Gyerektartásból nem lehet megélni. Ilyen kardinális baromságot... Keress egy kesergőt aztán ott nyavalyogj és nyalogasd a sebeidet. Vagy legyél férfi ovis helyett.
2022. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én a kérdésre reagaltam hogy miért barátságosabbak kint mint itt... Arra volt a válaszom h pl ő se örülne ha szarban lenne reagálva a kérdésre h a magyar miért barátságtalan. Ennyi lett volna a sztori. Én sztem nem hepciáskodtam, ócsároltam, nem nekem szar a szövegértésem veled ellentétben...
2022. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert normális mentalitásuk van, azért. Meg ott nem Orbán rémuralma alatt sínylődnek az emberek, hogy mindenki depressziós legyen meg alkoholista.
2022. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ő se örülne ha szarban lenne "


Persze, hogy nem örülnek, csak ezt nem illik mutatni.

Kb olyan, mint hogy akármilyen meleg van nyáron, nem jársz meztelenül és nem azért, mert nincs meleged, hanem mert ez a társadalmilag elfogadott viselkedés. Németországban ugyanez a helyzet a magánproblémák esetén, nem tartozik másra, ezért ugyan nem "örülni" kell, de barátságos arccal szokás kimenni az utcára.

2022. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

itthon kifejezetten divat ráhányni a másikra a személyes problémákat. Emlékszem, mikor hosszabb kihagyás után újra találkoztam ezzel a jelenséggel: covid alatt senki nem tartotta a sort, mikor emgkértem udvariasan a kisgyerekes anyukát(!) akkor ilyen eszelős fejjel csak azért is rámtolta a kocsit(!). Pedig tényleg udvariasan próbálkoztam.

És rengeteg ilyen történetem van, ahol a nyilvánvalóan frusztrált ember rajtam akarta levezetni a frusztrációját.

2022. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

hidd el a gazdag magyarok is irigyek s bunkók.

a főnöknőm irigyelte h nekem nincs hosszú lópofám stb.

csicskaztatott, barátai előtt megalázott, videózott amiben megalázott s kirakta. most mondtam fel. aztán csak könyörgött h maradjak. mert nagyon jól dolgozok s ráadásúl támogatást is kaptak rám.


akkor meg miért volt velem ekkora bunkó irigy paraszt. naná h elmentem. aztán bemagyarázni akarta h engem sehol nem vennének fel stb.


jól ismernek a városban, nagyon jól dolgozok. már 7 melóból várnak rám.


tehát nemcsak a pénz miatt irigyek s bunkók az emberek.


én csóró vagyok, mégsem depizek. ez sem köthető a vagyonhoz.


legyenek csak bunkók velem az emberek. én nem leszek olyan. nem válok olyanná akiket megvetek.

van elég hobbim h elfelejtsem az ilyeneket.

az a baj h senki sem tud a saját dolgaival foglalkozni.


a gyerektartás mindenkinek a saját döntése. nincs azzal se előbbrébb, se hátrább. ezért is a saját dolgaimmal foglalkozok.

2022. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!