Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiakat nem zavarja, hogy...

A férfiakat nem zavarja, hogy kvázi ösztönlénynek vannak titulálva?

Figyelt kérdés

Ha szexuális zaklatás/nemi erőszak történik és van erről egy cikk mindig megjelenik a komment, hogy a nő hibája, mert hát a férfiak már csak ilyenek, nem tudnak uralkodni magukon. És ezeknek a kommenteknel a különböző variációi.

Vagy most egy helyi csoportban megjelent a téma arról, hogy egyre több helyen fordul elő az, hogy egy férfi megáll, előkapja, csurizik egyet, holott amúgy van ezer nyilvános budi a városban, nagyobb része ingyenes. Erre kommentekben megjelenik az a szemlélet, hogy "ez miért baj, a kutyák is az utcán hugyoznak?". És ez így full komolyan, nem irónia, nem vicc, nem sértés.


2022. jún. 25. 08:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
74%
#6 Alapból ott kezdődik nálad a probléma, hogy használati tárgyként tekintesz az emberekre. Innentől kezdve bármi emberit, magasabb szintűt megpróbálni elmagyarázni neked esélytelen. Élvezet, de egyben szomorú is nézni, ahogy ragaszkodtok ehhez az alantassághoz és bizonygatjátok foggal-körömmel, hogy ti igenis elaljasodott paraziták vagytok. Ebből látszik is, hogy a hímek ideje lejárt, amit egyébként egyáltalán nem bánok.
2022. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%
11 Imádom az ilyeneket, amikor még nincs is semmi, de a csaj már fenyegetőzik. :D Ilyen "180 cm alatt kimelj pls" jellegű kiírások is gyönyörűek.
2022. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%

Rengetegszer téma ez itt kérdező és rendszerint az összes véglény férfi ide tollászkodik és elmondja, hogy igen, a nő csak baxásra való, meg ő 50 éves, de úgy megdugná a 16-17 éveseket. Ha esetleg olyan a téma, hogy a nő nem akar szexelni egy hétig, akkor jön a hisztike, hogy a férfinak kell a szex, mert nem működik nélküle, 1 hét szex nélkül kibírhatatlan. Sőt, utána jönnek azzal, hogy "persze, hogy megcsalom a feleségem, mert ő csak heti egyet akar".

Aztán felmehetsz facebookra is. Családos emberek írosgatnak nyilvános posztokhoz nőknek, vagy épp modellek, testépítők profilja alatt, bókolnak, vagy gusztustalanságokat írnak, tök mindegy, miközben a prof képükön ott a 2 gyerekük, vagy a épp a drága feleség, aki mindezt elolvashatja.


Valóban ott tartunk, hogy a férfiak talán mostani generációjában lesznek elsőnek nagy százalékban olyan értelmiségi férfiak, akik ellent tudnak parancsolni annak, hogy közönséges állatok legyenek. Persze 40-50-es férfiak között is vannak, de valóban nagyon sok az ösztönlény köztük. Valószínűleg alacsony IQ-val rendelkeznek, ez lehet a háttérben, főleg, hogy az idősebbek körében a nők még valóban "csak háziasszonyok, tenyészkancák" voltak. Szerencsére változik a világ, a mai nők talán már jobb férfiakat tudnak felnevelni.

2022. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember a nagyjából vele egy szinten gondolkodó emberben talál párra. Meg vannak az "ellensúlyok", mert pl. lehet egy született husángnak olyan felesége is, amelyik nem kapható arra, hogy az útszéli bokor mellett intézze a biológiai szükségleteit, de ettől még akkora farönk, hogy a legalapvetőbb tiszteletet nem adja meg a "kommunikáció" során a partnerének, - szóhoz jutni sem hagyva csak dől belőle a mondanivaló, mint tehénből a ganéj. De van olyan véglet is, amikor egyértelműen elnyomja a kapcsolat egyik oldala a másik összes, önálló törekvésére tett kísérletet, - ez sem alacsony szintje a neveletlenségnek.

Többnyire mindig egymásra szoktak találni az ilyen szintű emberek, - aztán amikor arra alkalmas fórumot találnak, kiöntik a lelküket valakinek vagy szorongva felőrlik a saját idegeiket egy ilyen gyökér mellett. A férfiak többsége nyíltan vissza szokott élni a helyzeti előnyével, aztán amikor erőt vesz magán a nő és konkrét lépéseket test arra, hogy felszámolja az ily módon működő kapcsolatot, akkor meg tátogva, értetlenkedve, sokszor erőszakba torkolló módon "tiltakozik"! -Egyiknek sem nagyon tetszik, ha új "háztartási és szexuális robot dajkát" kell keresnie...


Nekem nem esik nehezemre megbecsülni 54 éves fejjel a Feleségemet - és ezt így tartom helyesnek! Mások meg egyék meg, amit főznek, - közöm sincs ahhoz, hogy miként intézik a saját kis szűk környezetükben a kapcsolataikat! Az egyértelmű, tömör válaszom az a kérdésre, hogy nekem nincs miért szégyenkeznem, - szégyenkezzen az, akinek van miért - és nem érdekel, hogy egy harmadik embernek mi a véleménye rólam!

2022. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, aki képes egy kalap alá vonni minden férfit, én azt helyben mentálisan visszamaradottnak tekintem, így a véleménye sem jelent semmit.
2022. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
Vannak bajok a fejedben.
2022. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
20%
Inkább a nők azok. A legtöbb több fszt fogott mint kilincset.
2022. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
69%

15


Senki nem vesz egy kalap alá minden férfit. De az biztos, hogy jó sok van az ilyenekből. :) Nyilván a nőknél meg a rib*ncokból, az incelek őket is általánosítják minden nőre. Mondjuk ők a rendes lányokat is.


Csak mondjuk míg én azt mondom, tegyük fel, hogy ja "rib*nc vagyok", mert szeretek szexelni, sok férfival voltam már, attól függetlenül férjhez mentem, szeretjük egymást, sosem gondoltam megcsalásra, mégha lett is volna rá lehetőségem, nem nyáladzok más férfiakra és nem írom ki sehova, hogy jajj, de lesz*pnám a faxát ennek a csávónak. Míg a férfiak ezen része, akikről beszélünk, pont ilyenek.


Megcsalják a nejüket a válás helyett, lealacsonyítóan beszélnek vele, tinilányokat hajkurásznak facen és gusztustalanságokat írnak és osztanak meg facen nőkről, ahogy itt is így tesznek. "Fúh, nem akar szexelni a feleségem, mert terhes, meg most szült már vagy 3 hete, nem igaz, hogy nem akar szexelni, mit tegyek, KanOS VaGYoK heLp!%!%!"

Kb. ez a szint.


Valahol igenis más az IQ és EQ szint is. De még mindig, nagyon sok rendes férfi van, de sajnos nem ők nyilvánulnak meg ahol látjuk is pl, facen, gyakorin, hanem az ilyen...állatok?

2022. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%
Zavar, de nem tudok ellene mit tenni. Azok a nők, akik az ilyen férfiakat véve alapul akarják eldönteni, hogy én milyen vagyok, ők akkor is megteszik, ha próbálom megmutatni az ellenkezőjét. Ha ettől boldogok, én nem akarom elvenni az örömüket.
2022. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

#18 "Senki nem vesz egy kalap alá minden férfit."

Ó dehogynem, ha már a gyk-s kérdéseknél tartunk, rengeteg olyan van, ahol minden sz#rnak elhordanak minden pasit, mert a fogatlan Józsi ezt meg azt csinálta. Ezekre direkt nem is válaszolok, mert csak dühöngeni akarnak, levezetni valakin a feszültséget.

2022. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!