Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeket miért utálják...

A melegeket miért utálják jobban mint a leszbikusokat? Miért nem tudják egyszerűen elfogadni őket?

Figyelt kérdés
Ehelyett az van a mai társadalomba, hogy az ilyenek rosszak. A barátok, a szülők elfordulnak tőle. Megbámulják őket. Pedig a világ szebb hely lenne ha nem lennének olyanok akik csak azért ártanak valakinek mert pl meleg. Ettől nem lesz se több, se kevesebb az ember. Ugyanolyan értékes.
2022. jún. 25. 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, én elfogadom mindkettőt, nem érdekel más szexualitása. Arról pedig, hogy fiúként 2 nő látványa jobban tetszik az ágyban, mint 2 férfié had ne én tegyek már! 😀
2022. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
Lepontozhattok, attól még két pasi nem lesz cuki nekem..
2022. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

#12 És ez kiafszt érdekel? Gondolom a környezeted nagy része téged sem szeret romantikus/szexuális kontextusban elképzelni, de elég retardált dolog lenne ha ezt nyíltan mondanák neked.

Képzeld el milyen lenne ha életedben először sikerülne osszeszedned egy barátnőt, aztán mindenki aki látna, azt mondaná hogy "tudom hogy jogod van arra hogy legyen kapcsolatod, de személy szerint felfordul tőled a gyomrom szóval próbáld meg nem reklámozni. minek kell nekem ezt látnom????? fúj!".


Hülye.

2022. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%
13. Nem tudod melyik válaszoló vagyok, és még mindig hetero férfiként cukik a leszbikus csajok, és ha ezt is lepontozod, akkor sem fog változni a véleményem.
2022. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

Olyan kérdés ez, mint a pólusok találkozása. Melyik a szebb?:

-/-; +/+, -/+?

2022. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Hát figyelj, értem én hogy zavar ha valaki beszól, de nekem se tetszik ha hetero férfiként egy pasi rám tapad és nem érti meg hogy hetero vagyok, remélem megérted, aki nem akar rám erőltetni semmit azzal nincs bajom.
2022. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sok magyar bizony nem az eszéről híres, és összekeveri a szexuális vonzalmat az elfogadással.

Egyfolytában azt hallom, hogy 2 férfi nem szép együtt, mintha folyton ilyeneket kéne nézegetniük, meg el kéne képzelniük, bezzeg 2 nő együtt az rendben van, hiszen izgató, de csak ha szépek!

2022. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15%
Amint rám kényszerítheti magát egy pasi jogilag hivatkozni fogok arra, hogy akkor én is arra a nagy csöcsű csajra..
2022. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!