Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik haverom fejbe lőtte...

Az egyik haverom fejbe lőtte magát, azóta azt érzem én is erre a sorsra jutok, csak flashelem ezt?

Figyelt kérdés

45 éves volt...a városban a legkeményebb maffiózó/gengszter nem volt olyan ember aki nem hogy megverni, de még egy ütést sem tudtak neki bevinni, mert egy az egyben mindenki egy ütés volt neki, nem félt senkitől, semmitől...tényleg félelmetes kemény srác volt. Benne volt amúgy minden komoly dologban, kábítószer, k..ák, pia, üzletek stb.


De velem rendes volt...még egy szóval sem bántott, amúgy egy csendes visszahúzodó embernek látszott így alapból ha valaki nem ismerte ezt mondta volna róla.



Aztán egyik napról a másikra bekattant és fogalmam sincs mitől, régóta egyedül élt, agresszív volt amúgy, de nem járt sehova és arra gondoltam hogy biztos magányos volt és azért tette.


Aztán tegnap kicsit elrendeztem én is magam és arra gondoltam hogy lehet én is ide fogok jutni....mivan ha nem lesz senkim (eléggé van rá esély) meg mit fogok én is csinálni...egy az egyben megijedtem a jövőtől.


Lehet csak az eset hatására vagy mert k.o voltam? Vagy szimplán azért mert jogos amit gondolok...mert én én is kicsit bevagyok fordulva amúgy 29f


2022. jún. 25. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Talán egy lány segíthet, hogy kigyere ebből a depis gondolkodásból.
2022. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én próbálkozok, de mindig az jönne össze aki 400 km-re van, egyébként nem tudom miért pontoztak le...mert ez volt nekem is az első gondolatom, de viszont ha depis vagyok, lehet a párom megutálna csak úgy hogy az vagyok.
2022. jún. 25. 22:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bárki juthat erre a sorsra. Attól függ, hogy milyen döntéseket hozol a jelenben...


Amúgy meg ha ilyenekben volt járatos akkor lehet segítettek neki meghuzni a ravaszt.

2022. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
A haverodat valahogy abszolút nem tudom sajnálni. Te meg szedd össze magad. És ne akarj rá hasonlitani.
2022. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Kamu.
2022. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Most amiket leirtál, azokkal pozitiv fényben próbáltad feltüntetni? MErt nem sikerült. Egy köztörvényes, agressziv bűnöző volt. Pont. Az hogy mentálisan instabil volt, és ez lett a vége, nem meglepő ennek a tükrében.
2022. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

”a városban a legkeményebb maffiózó/gengszter nem volt olyan ember aki nem hogy megverni, de még egy ütést sem tudtak neki bevinni, mert egy az egyben mindenki egy ütés volt neki, nem félt senkitől, semmitől...tényleg félelmetes kemény srác volt. Benne volt amúgy minden komoly dologban, kábítószer, k..ák, pia, üzletek stb.


De velem rendes volt..”


Hát persze. Sok volt a GTA öcskös.

2022. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Berki Krisztián volt az?
2022. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő tényleg maffiózó lett volna, te ezt a kérdést ki se merted volna írni, mert akárki ráismer a maffiából és rajta keresztül rádismer, akkor elővesznek, hogy miért is feketítesz be valakit közülük, főleg a halála után.

Innentől kezdve magát az alapsztorit nem tudom komolyan venni és még csak értelmetlen is mert hogy a pic.s.ába lehet összehasonlítani azt, hogy egy bűnöző ősszeomlott azzal hogy nincs csajod?

Ha szuicid gondolataid vannak, kezeltesd és jobbulást!

2022. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már az alapsztori is megbukott.
2022. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!