Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakran érzitek azt, hogy...

Gyakran érzitek azt, hogy egyszerűen bármibe fogtok, semmi sem sikerül?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg kérlek, hogy nektek is vannak ilyen napjaitok 😕

Nekem mostanában elég sűrűn. Külső szemmel vígjátékba illő lehet az a sorozatos szerencsétlenkedés, amit ilyenkor lenyomok és sokszor már én is csak kínomban röhögök magamon. De amikor csőstül jönnek a bajok és azt érzem, hogy egyszerűen alig van valami sikerélményem, akkor már néha öngyilkos gondolatok is átfutnak az agyamon, néhány pillanatra. Mert ilyenkor egy rakás, életképtelen sz*rnak érzem magam, akit valaki egyszer talán megátkozott és csak arra jó, hogy röhögjenek rajta.



2022. jún. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ritkán érzem ezt.
2022. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt érzem, hogy bármibe fogok az sikerül.
2022. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ez van nálam is.
2022. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt az évet mindjárt két súlyos kudarccal indítottam. Vagy inkább három. Tavalyi is suánalmas volt és az azelőtti is. 2019-ben volt utoljára sikerélményem.
2022. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati téren az egész életem egy rossz vicc, kb. 20 próbálkozásból 20 kudarc. Ennél lejjebb nincs. 26 éves vagyok basszus...
2022. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!