Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy túlzotta...

Miért érzem úgy, hogy túlzottan tisztelne?

Figyelt kérdés
Munkahelyen pozíciómból kiindulva a termelés felett állok, és megfigyeltem van egy sorvezető aki mindig illedelmes, tisztelettudó, mikor kér valamit mondja nem akar zavarni.. neki ráér csak oldjam meg a problémát. Igyekszem megoldani, persze olyan problémával is hozzámfordul amit nem feltétlen én kell megoldjak, de megcsinálom. Ott dolgozik a férje, de ahogy lejön nekem Őt nem tiszteli annyira mint Engem. A sori dolgozókkal durván bánik, de több mint 1 év alatt mióta ott vagyok még csak be sem szólt, ezt mire lehet vélni, miért történik?

2022. jún. 28. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Talpnyaló
2022. jún. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfelé nyal, lefelé tapos.
2022. jún. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Volt melóhelyemen is dolgozott ilyen. Nagyon gyűlöltem. Tipikusan leírta a második válaszoló. A főnökével mézes - mázos, a dolgozókkal bunkó, lenéző. Utálatos seggnyaló kígyó.
2022. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ilyen, bár nem vagyok a főnöke csak felette dolgozom.. lehet van szimpátia részéről felém, de úgy tűnik semmibe kell vegyem a véleményetek alapján.
2022. jún. 28. 10:26
 5/6 Shaddark ***** válasza:
25%

Jah, szerintem is találó a "Felfelé nyal, lefelé tapos" jelző.

De utálom ezeket...

2022. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, kiderült azóta, miért volt ilyen?
dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!