Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötődök túlzottan...

Miért kötődök túlzottan emberekhez?Van ennek valami pszichológiai oldala?

Figyelt kérdés

Van egy személy akivel 3 éve edzek egy csapatban,de sose voltunk közeli kapcsolatban,nem szoktunk beszélgetni,csak bulikban.Mindig is vonzónak találtam,de sose gondoltam rá,hogy bármit is tennék ezzel.Van,hogy jobban,van hogy kevésbé,de mindig van egy enyhe crush érzésem.

Az a probléma,hogy bármilyen közeli kapcsolat nélkül is túlzottan kötődö hozzá.Egyik álmomban meghalt,és nagyon rosszul éreztem magam és nagyon szomorú voltam.Egy iskolába járunk,de idén elmegy,és nem is tudom elképzelni milyen lesz.



2021. máj. 28. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy természetes hogy ilyen érzelgős vagy,én is ilyen voltam aztán egyszer csak megszünt.
2021. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen a szüleiddel a kapcsolatod? Ha nem feltétlen jó, akkor lehet, hogy ezért vonzódsz másokhoz.
2021. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó kapcsolatom van velük
2021. máj. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!