Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális hogy egy...

Mennyire normális hogy egy ideje tetszene ha egy nálam pár évvel idősebb pasi lenne a párom?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és idáig taszított a gondolat is hogy fiúval legyek

De egy ideje elkezdtek megtetszeni bizonyos kinézetű 20-22 éves fiúk pedig eddig még undorodtam is a gondolattól hogy fiúval legyek.


Én 17 éves vagyok és ilyen bottom vagy alárendelt szerepben gondolok rájuk / képzelem el a kapcsolatot.

Ez most csak ilyen hírtelen fellángolás mert magányos vagyok vagy a hormonjaim bolondultak meg? A lányok ugyan úgy tetszenek csak most erre többet gondolok.

Szóval a kérdés hogy ez majd elmúlik vagy végleg elromlottam? 😶



2022. jún. 28. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha meleg leszel akkor te abnormális vagy.


Biológiai szempontból genetikailag egy hulladék, ami nem méltó a túlélésre ezért szaporodás híján kipusztulsz (helyesen).


Üdv és további szép napot! Remélem tudtam segíteni.

2022. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11 Nem tudom mi lehet annyira rossz az életedben hogy itt neten töltöd ki a dühöd olyan embereken akik téged soha nem bántottak de remélem egyszer jobban leszel.
2022. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zigethy válasza:
86%
11-es. Lehet, hogy sokkal jobb testi adottságokkal rendelkezik, mint te. A homoszexualitás jelen van pl. az állatvilágban is: nem tűnnek el a természetből ezek a "hibás" gének, csak részben rostálja ki az evolúció, aminek van valami oka, csak azt mi még nem tudjuk.
2022. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!